W słynnym Swimsuit Issue pojawiają się największe gwiazdy modelingu: Gigi Hadid, Tyra Banks, Kate Upton, Elle Macpherson, Bar Reaeli, Heidi Klum, Irina Shayk, Christie Brinkley, Carolyn Murphy, Lily Aldridge, Chrissy Teigen, Ashley Graham czy Halima Aden, która w zeszłym roku wystąpiła w sesji w burkini. Ostatnio gwiazdą magazynu została ceniona transgenderowa modelka Valentina Sampaio. Teraz popularny magazyn ogłosił dodatkowo zwyciężczynie głosowania do swojego corocznego plebiscytu 2020 Model Search Winners - i okazuje się, że na podium stanęły dwie modelki-nowicjuszki. Są to Tanaye White i Kathy Jacobs, które będzie można podziwiać w specjalnym wydaniu Sports Illustrated Swim's w 2021 roku.

Najpiękniejsze bikini i kostiumy kąpielowe z kolekcji domów mody, projektantów i marek autorskich>>

W lipcu 2019 roku obie przeszły casting w Miami i znalazły się w szesnastce nowych twarzy, które wyłonione zostały przez zespół Sports Illustrated Swimsuit. Następnie miały okazję podzielić się swoją osobistą historią i jako część finałowej szóstki wzięły udział w sesji zdjęciowej w Turks i Caicos stworzonej przez fotografa Yu Tsai, który regularnie współpracuje z magazynem (zdjęcia dedykowane były wydaniu, które ukazało się w lipcu). Ostatnim etapem było głosowanie, którego wyniki poznaliśmy dziś. "Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy ogłosić, że tegorocznymi zwycięzcami Swim Search są Tanaye White i Kathy Jacobs! Obie kobiety reprezentują siłę wytrwałości, ciężkiej pracy i tego, co to znaczy spełniać swoje marzenia" powiedział w rozmowie z magazynem People mówi redaktor naczelny Sports Illustrated Swimsuit, M.J. Day.

Kim są modelki, które wygrały konkurs i w przyszłym roku zadebiutują w Swimsuit Issue? Tanaye White jest 28-letnią absolwentką Georgetown University, która wcześniej pracowała w największej agencji obronnej i kosmicznej, a od dwóch lat próbuje swoich sił w modelingu. W wywiadzie udzielonym po ogłoszeniu wynikó przyznała, że wierzy, że jej życie teraz zmieni się na zawsze: "Mam nadzieję, że moje świadectwo pokazuje ludziom, że mogą osiągnąć wszystko. Wystarczy skierować w kierunku celu swoje serce i umysł" wyjaśnia. Drugą zwyciężczynią jest Kathy Jacobs - 56-letnia modelka, która przekonuje, że wiek tak naprawdę nie ma znaczenia i swoją wygraną chce zainspirować inne kobiety do tego, by nigdy się nie poddawały. "Jeśli ja mogłam to zrobić, ty też możesz! Nie jesteś za stara. Nie jesteś za niska. Nie jesteś 'za bardzo jakaś' jaka myślisz" przekonuje i opowiada, że jest podekscytowana tym, co będzie dalej. 

Moda plażowa 2020: 7 must have'ów na wakacje (także w Polsce)>>

Zachwycające zdjęcia obu modelek możecie zobaczyć w naszej galerii.