Modelce i aktorce ogromną popularność przyniosła rola Glorii w popularnym amerykańskim serialu „Współczesna rodzina”. Dzięki swojemu naturalnemu, latynoskiemu temperamentowi i poczuciu humoru zjednała sobie widzów na całym świecie.

Sofia Vergara zachwyciła swoich fanów nowym postem na instagramie z paryskiego apartamentu. Na zdjęciu pojawiła się w pełni sauté, w pięknej luksusowej wannie z marmuru. Uwieczniła ten moment robiąc selfie w lustrze, opierając się ramionami o jej brzeg, z delikatnym uśmiecham na twarzy. „2 nad ranem, jet lag, a ja planuję, jak zabrać ze sobą tę wannę do Los Angeles” - napisała pod postem. Aktorka wygląda na zadowoloną, a jej brwi to marzenie wielu kobiet. Może jej pozazdrościć nawet tytułowa gwiazda popularnego serialu Netfliksa „Emily in Paris”. Czy może być mniej parysko?

Fani ochoczo komplementowali aktorkę w komentarzach, za to Jessica Alba, która dodała trzy emotikonki z sercami w oczach.

51-letnia gwiazda niedawno podzieliła się informacją o rozwodzie. Vergara była związana z gwiazdą „Magic Mike” Joe Manganiello, a ich małżeństwo było stawiane za wzór. Niestety, po siedmiu latach zdecydowali się rozstać, co ogłosili w lipcu w oficjalnym komunikacie. „Sofia i Joe żyją osobno od jakiegoś czasu, dystansują się od siebie, by kontemplować swoją przyszłość”. Nowy rozdział w życiu na pewno jest dla niej wyzwaniem, ale ta wydaje się zmierzać w dobrym, świadomym kierunku.

"Dużo zmian, dużo dobra i szaleństwa, złe rzeczy się dzieją i dobre rzeczy się dzieją" - powiedziała Vergara amerykańskiemu magazynowi Entertainment Tonight.