5 znaków zodiaku niestabilnych emocjonalnie

Niestabilność emocjonalna partnera może być uciążliwa dla związku. Kiedy ukochany popada w skrajne nastroje, zatracamy przy nim poczucie bezpieczeństwa. Astrologia wyjaśnia, dlaczego niektóre znaki nie potrafią zapanować nad swoimi uczuciami. Jeśli masz do czynienia z którymś z nich, wiedz, że nie robią tego celowo. Podczas gdy znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) zwykle są zrównoważone, poniższych 5 znaków zodiaku niemal zawsze rujnują atmosferę w związku. O kim mowa? Pewnie już się domyślasz.

RAK

Nastroje Raka zmieniają się wraz z fazami Księżyca, który jest jego planetą rządzącą. Jego huśtawka emocjonalna objawia się szczególnie w fazie pełni lub nowiu. W dodatku rządzi nim żywioł wody związany z wrażliwością. Zwykła drobnostka wystarczy, by na morzu Raka pojawiły się wzburzone fale. To nic, że uśmiecha się do ciebie przy śniadaniu. Kilka godzin później może być opryskliwy i próbować wywołać w twoim życiu wielki dramat. Chociaż zmieniające się nastroje Raka postawią waszą miłość pod znakiem zapytania, miej na uwadze, że ten znak zodiaku wcale nie robi tego celowo. Po prostu ma tendencję do odczuwania życia na głębszym poziomie niż ktokolwiek inny. Dopiero czas spędzony w domowym zaciszu pozwala mu odzyskać wewnętrzną równowagę.

WAGA

Wagę reprezentuje symbol wyrównanej szali. Harmonia jest dla niej niezbędna do życia. Niestety, osiągnięcie tego pięknego stanu wymaga od niej dużo pracy, energii i samodyscypliny. Ten znak powietrza toczy nieustanną walkę z samym sobą. Czasami celowo powoduje w swoim życiu brak równowagi, aby osiągnąć określony cel. Kiedy zostaje wypchnięty ze strefy komfortu, cierpi na tym jego stan emocjonalny. Waga zrobi jednak co tylko możliwe, aby opanować pojawiający się chaos. Od kariery, po relacje, da z siebie wszystko. W międzyczasie może jednak być bardzo nieznośna. 

SKORPION

Skorpion ma problem z kontrolowaniem swoich emocji. Gdy ten znak wody się na kogoś rozzłości, nie ma mocy, by powstrzymać jego tsunami. Silne uczucia wydobywają z niego to, co najgorsze. Nastroje Skorpiona od razu obniżają wibrację jego otoczenia. Zazdrość, płacz, nienawiść, zemsta. Związek ze Skorpionem ma wiele turbulencji. Jednak wstrząsy, które sam wywołuje, pozwalają mu przywrócić wewnętrzny spokój i odrobić ważne duchowe lekcje. 

STRZELEC

Strzelec to znak zodiaku oderwany od emocji. Z tego powodu w żaden sposób nie będzie ich kontrolować. Raz jest zakochany, radosny i uśmiechnięty, a innym razem obojętny lub wrogo nastawiony do związku. Ta niestabilność w uczuciach czyni go nieprzewidywalnym kochankiem. Najgorsze cechy Strzelca wychodzą na powierzchnię, kiedy nagromadzi mu się zbyt wiele stresów. Łucznik skupia się na tym, co zamierza zrobić jutro. Źle reaguje na rutynowe sprawy i dorosłe obowiązki. Dopóki jego marzenia nie staną się prawdą, może wyżywać się na swoim partnerze. 

RYBY

Podobnie jak inne znaki wodne, Ryby doświadczają skrajnych emocji. To dlatego, że mają głęboką intuicję, są wrażliwe na otoczenie i jak gąbka pochłaniają energię innych ludzi. Na szczęście większość Ryb oczyszcza się ze swojej negatywności dzięki muzyce lub sztuce. Jednak gdy nie mają tej możliwości, stają się nie do zniesienia dla partnera. Co zrobić, żeby Ryba przestała dramatyzować? Stwórz dla niej przestrzeń na wyrażanie siebie w kreatywny sposób.