Poniższa lista 5 znaków zodiaku skłonnych do zdrady nie zawsze wskazuje na ich niewierność. Dopiero zagłębienie się w czyjś wykres urodzenia pozwoli nam stwierdzić, czy ktoś żyje w poligamii. Zdarza się, że znak księżyca przeciwdziała oszukańczej naturze znaku słońca. Każdy, bez względu na horoskop, może dopuścić się zdrady z wielu złożonych powodów. Kto robi to najczęściej i dobrze się kamufluje? Astrologia otworzy ci oczy. 

W jaki sposób zdradza każdy znak zodiaku? >>

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Ognistym Baranem rządzi Mars, planeta akcji, agresji i seksualności. Ten znak zodiaku z natury ma wysoki popęd seksualny, a w dodatku szybko się nudzi. Jeśli partner nie dorówna mu temperamentem, zacznie szukać spełnienia gdzieś indziej. Baran wchodzi w nowe relacje pod wpływem emocji, nie odróżniając pożądania od miłości. Szara związkowa rutyna zachęci go do przygód. Powolny Byk nie dorówna mu tempa, z kolei miękki Rak będzie mieć zbyt wiele roszczeń. Nieudane relacje z tymi znakami zodiaku są najczęstszą przyczyną zdrady Barana.

Baran zdradza, kiedy czuje się niezaspokojony. Jego ogień nigdy nie gaśnie.

Baran działa, zanim pomyśli o konsekwencjach. Robi to, co w danej chwili wydaje się właściwe. Odpowiedni nastrój w atrakcyjnym towarzystwie z daleka od partnera może sprawić, że przekroczy dozwoloną granicę. Jednak ten znak woli spędzić z kimś tylko jedną noc, zamiast wdawać się w długotrwały romans. Do zdrady może zachęcić go Wodnik, do którego Baran czuje nieodparty pociąg. Na początku Rogacz potraktuje skok w bok jako ekscytujące wyzwanie. Już zadba o to, by ukryć swoje czyny. Z czasem zacznie jednak popełniać błędy i zapomni o swoim pierwotnym alibi. Skonfrontowany, przyzna się do winy, dlatego warto szczerze z nim porozmawiać.