"The Crown 5": data premiery nowego sezonu ujawniona

Chciałybyśmy napisać, że "The Crown 5" już za chwilę, ale niestety - do premiery nowego sezonu produkcji jeszcze chwila. Wiadomo natomiast wreszcie kiedy tak naprawdę serial trafi na platformę. Zdjęcia do 5 sezonu "The Crown" ruszyły w lipcu, więc naturalne na efekty końcowe będzie trzeba jeszcze poczekać. Teraz już wiemy ile. Na YouTube Netfliksa został opublikowany właśnie specjalny filmik, na którym aktorka Imelda Staunton (czyli nowa królowa Elżbieta) ogłasza datę premiery "The Crown 5". Mówi ona, że bedzie to... listopad 2022 roku. Datę ujawniono także podczas globalnego wydarzenia fanów Netflix Tudum.

Czy będzie to ostatni sezon słynnej serii o rodzinie królewskiej? Media spekulują na ten temat od miesięcy i z wypowiedzi producentów udało im się wywnioskować, że "The Crown 5" nie będzie raczej ostatnią częścią i czeka nas jeszcze sezon 6. Oba mają być finałowe. W ostatnich tygodniach zobaczyliśmy już pierwsze zdjęcia z planu oraz poznaliśmy nową aktorską obsadę - tym razem rolę Diany i Karola odegrają Elizabeth Debicki i Dominic West. Rolę monarchini otrzymała wspomniana już Imelda Staunton, a Filipa - Jonathan Pryce. Więcej informacji o "The Crown 5" możecie przeczytać na ELLE.pl:

The Crown 5: są nowe zdjęcia z serialu Netflix z księżną Dianą i księciem Karolem!>>

The Crown 5: zobacz najnowsze zdjęcia z planu serialu Netflix. Jest też pierwszy kadr z Dianą!>>

"The Crown 5": Imelda Staunton jako Królowa Elżbieta. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu!>>

"The Crown 5" na Netflix. Wszystko, co wiemy o nowym sezonie tego słynnego serialu>>

"The Crown" to nie tylko serial, który zdobył ogromną popularność na Netfliksie i wykręca gigantyczne odsłony - produkcja jest też doceniana przez krytyków. W tym tygodniu zdobyła 11 nagród Emmy i została określona jako "wybitny serial dramatyczny".