Quiz: moda. Bestsellery ostatnich lat. Czy rozpoznasz, kto zaprojektował te ubrania i akcesoria?

Myślicie, że wiecie wszystko o współczesnej modzie, a nowych dyrektorów kreatywnych marek potraficie wymienić z marszu obudzeni w środku nocy? Przekonajcie się, jaka naprawdę jest Wasza wiedza na temat modowych bestsellerów ostatnich lat i czy wiecie kto zaprojektował ubrania, buty i torebki, o których śni od kilku sezonów cała branża. 

Rozwiąż quiz TUTAJ>>

Quiz: uroda. Czy rozpoznasz słynne perfumy po flakonie?

Coś dla prawdziwych beauty freaków i fanek perfum, które po jednej nucie rozpoznają swoje ukochane zapachy. A jak jest w przypadku designu flakonów? Sprawdźcie, czy uda Wam się rozpoznać perfumy tylko po kształcie ich buteleczek. 

Rozwiąż quiz TUTAJ>>

Quiz: horoskop. Sprawdź, jaki znak zodiaku jest dla ciebie stworzony. Charyzmatyczny lew czy może artystyczny rak?

Czy miłość jest zapisana w gwiazdach i może zależeć od znaku zodiaku? Wielu twierdzi, że tak. Jeśli ta teoria bliska jest Waszemu sercu, koniecznie sprawdźcie z kim stworzycie najbardziej udany związek, który - być może - zakończy się pięknym ślubem i będzie miłością na całe życie. Szans jest aż dwanaście!

Rozwiąż quiz TUTAJ>>

Quiz: filmy. Rozpoznaj kultową komedię po jednym kadrze. Średni wynik w tym quizie to 7/10

Godziny spędzone przed telewizorem i ekranem komputera nie mogą pójść na marne. Jeśli regularnie zarywacie noce oglądając słynne filmy, a Wasz ulubiony gatunek to komedie (ze specjalizacją: romantyczne), musicie się przekonać, czy pełnometrażowy binge-watching rzeczywiście był tak pełen skupienia, jak Wam się zawsze wydawało.

Rozwiąż quiz TUTAJ>>

Quiz: Harry Potter. Do którego domu Hogwartu należysz?

I na koniec propozycja dla potteromaniaków i wszystkich tych, którzy z sentymentem wspominają lektury i seanse "Harry'ego Pottera". Quiz nie sprawdza jednak wiedzy z głośnej serii, ale za pomocą dziesięciu zwięzłych pytań pomaga określić, do którego domu Hogwartu należycie. Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw, a może Hufflepuff? 

Rozwiąż quiz TUTAJ>>