#1 Zacznij dobrze
Ciężko zacząć Ci dzień? Skorzystaj z budzenia zamówionego w hotelowej recepcji. Dodatkowa motywacja zewnętrzna może zdziałać cuda. Dobrze zacząć dobrze, prawda? Warto rozejrzeć się po mapie miejsca, do którego skierowały Cię sprawy biznesowe i wybrać się na krótki spacer.

#2 Zorganizuj przestrzeń
Nie ważne, czy organizujesz konferencję, serię spotkań, czy potrzebujesz miejsca, gdzie mógłbyś wygodnie usiąść z laptopem.

Zorganizuj się i upewnij, że będzie Ci wygodnie. W specjalnych pomieszczeniach i salach konferencyjnych praca w ciągu dnia będzie znacznie bardziej efektywna. W Best Western Hotel Jurata na podróżnych czekają wygodne biurka, a krakowskie obiekty sieci - Best Western Galicya oraz Best Western Plus Kraków Old Town - w pokojach o podwyższonym standardzie mają do dyspozycji dodatkowe podkładki pod laptopa. Wśród obiektów idealnych dla osób, które chcą wcześniej przygotować się na spotkania biznesowe, jest także Best Western Prima Hotel Wrocław  , posiadający specjalne stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu, drukarką i skanerem.

#3 Recepcja prawdę Ci powie…
…i w bieżących kwestiach doradzi. Kto pyta, ten szybciej załatwia kwestie techniczne. Ksero, faks, bindowanie? Tak, to dobry adres. Hotelowe recepcje szybko i sprawnie pomogą rozwiązać tego typu problemy, a Ty szybciej wrócisz do kluczowych kwestii biznesowych. Na pomoc związaną z wykonaniem kserokopii, skanu dokumentów czy ich bindowaniem mogą liczyć np. goście Best Western Efekt Express Kraków Hotel oraz Best Western Premier Kraków Hotel  których recepcje przez całą dobę na życzenie świadczą usługi sekretarskie.

#4 Nie na pusty żołądek
Podstawowa zasada, nie tylko w podróży biznesowej. Warto pomyśleć o odpowiednio zbilansowanym posiłku.

Ułatwi to wiele hotelowych restauracji, np. przy kieleckim Best Western Grand Hotel  – specjalne menu brainfood skomponowano tak, aby jedzenie wpływało pozytywnie na pracę oraz samopoczucie gości biznesowych podczas wysiłku intelektualnego. Po godzinach również warto zajrzeć do menu – w białostockim obiekcie sieci kucharze serwują tatar z żubra, który popić można certyfikowanym bimbrem, a katowicki hotel Best Western serwuje warzone w dolnych kondygnacjach budynku piwo.

#5 Zwolnij
Nie samym biznesem człowiek żyje. Po serii spotkań czy konferencji, skocz na siłownię, na basen czy do sauny.

Najprościej? Skorzystaj z tych oferowanych przez hotele. Tym, dla których sposobem na relaks jest aktywność fizyczna, do gustu przypadną centra fitness i siłownie oferowane przez wiele obiektów. Miłośnicy pływania, np. podczas pobytu w Best Western Plus Hotel Podklasztorze, po szeregu spotkań mogą wskoczyć do znajdującego się wewnątrz basenu. Zanim jutro zadzwoni budzik - zwolnij tempo i zrelaksuj się.

Advertisement