5 najlepszych tuszów do rzęs z drogerii: False Lash Effect / Max Factor

Tusz False Lash Effect marki Max Factor 

Kilka pociągnięć tym tuszem wystarczy, aby uzyskać efekt sztucznych rzęs. Max Factor False Lash Effect dokładnie rozdziela włoski i nadaje im niesamowitą objętość - to zasługo szczoteczki, która została stworzona z większej ilości włókien niż standardowo. Dodatkowo, szczoteczka jest tak precyzyjna, że z łatwością dotrzecie nią nawet do najkrótszych rzęs w wewnętrznym kąciku oka. Formuła tuszu została stworzona tak, żebyście nie musiały martwić się o kruszenie czy rozmazywanie produktu w ciągu dnia. False Lash Effect to również jeden z ulubieńców Eryki Sokólskiej. 

Cena: 62,99 zł (Super-Pharm) / 56,99 zł (Natura) / 60,99 zł (Rossmann) / 62,99 zł (Hebe)

5 najlepszych tuszów do rzęs z drogerii: Lash Extravaganza / Wibo

Tusz Lash Extravaganza marki Wibo

Niektóre z recenzentek twierdzą, że pokryte tym tuszem rzęsy są w stanie sięgnąć brwi. Lash Extravaganza marki Wibo należy do jednych z najtańszych tuszów do rzęs tego typu na rynku, ale jego cena wcale nie umniejsza jego skuteczności. Tusz dokładnie rozdziela, pięknie unosi i wydłuża włoski, zapewniając mocny, wręcz teatralny efekt. 

Cena: 21,99 zł (Rossmann) / 19,99zł (Cocolita.pl) / 18,99 zł (Ezebra.pl)

5 najlepszych tuszów do rzęs z drogerii: Mega Size Lashes / Eveline Cosmetics

Tusz Mega Size Lashes marki Eveline Cosmetics

Natychmiastowy efekt maksymalnego wydłużenia, zagęszczenia i podkręcenia? Nic prostszego. W ofercie marki Eveline Cosmetics znajduje się wiele polecanych przez nasze czytelniczki tuszów, jednak ten cieszy się ich szczególną sympatią. Mega Size Lashes zawiera innowacyjną formułę tuszu Beauty & Care i posiada specjalną, wyprofilowaną szczoteczkę Double Brush, dzięki czemu dokładnie rozprowadza tusz na włoskach i nie pozostawia grudek, a także nie kruszy się i nie rozmazuje w ciągu dnia. 

Cena: 14,99 zł (Natura) / 15,99 zł (Rossmann)

5 najlepszych tuszów do rzęs z drogerii: Catchy Eyes 3w1 / Gosh 

Tusz Catchy Eyes 3w1 marki Gosh 

"Świetny tusz! Intensywna czerń, nie rozmazuje się, bardzo dobrze rozczesuje i podkręca rzęsy (nawet moje, które są proste jak drut i bez zalotki ani rusz) i przede wszystkim ich nie skleja! Trzyma się na oku cały dzień" - napisała o nim jedna z recenzentek drogerii Hebe. Intensywnie czarny, genialnie podkręcający i wydłużający tusz marki Gosh to hit w kosmetyczkach naszych czytelniczek. Posiada wygiętą, sylikonową szczoteczkę i wodostabilną formułę - przy jej tworzeniu zastosowano Thermal Technology, dzięki czemu kosmetyk można zmyć przy użyciu ciepłej wody, ale nie straszny jej deszcz, pot czy łzy. Dodatkowo, jego opakowanie zostało wykonane w 50% z plastiku odzyskanego z oceanów (OWP). 

Cena: 59,99 zł (Hebe) / 54,99 zł (Mintishop.pl) / 49,94 zł (Makeup.pl) 

5 najlepszych tuszów do rzęs z drogerii: Pump Up / Lovely 

Tusz Pump Up marki Lovely 

O tym produkcie słyszałyśmy już sporo dobrego. Pump Up marki Lovely sprawdza się idealnie zarówno w makijażu codziennym, jak i w wersji wieczorowej. Podnosi, pogrubia, podkręca, a jego formuła pozwala na budowanie efektu na rzęsach. Specjalnie wyprofilowana sylikonowa szczoteczka umożliwia dokładną aplikację produktu i pokrycie nawet najkrótszych, trudnodostępnych włosków. 

Cena: 15,99 zł (Rossmann) / 16,90 zł (Cocolita.pl) / 14,90 zł (Mintishop.pl)

Czytaj też: 8 najlepszych tuszów, które dają efekt sztucznych rzęs>>