Całe życie testujemy kolejne kosmetyki w poszukiwaniu tego jedynego, najlepszego i najtrwalszego. Jednym z najważniejszych, którego potrzebujemy codziennie, a efektów wymagamy natychmiast jest dezodorant. Do naszej redakcji dotarł cały zestaw dezodorantów adidas adipure, a my nie omieszkaliśmy sprawdzić ich skuteczności. 

Sprawdź nową formułę adidas adipure >> 

Tak jak w przypadku wyjątkowej linii odzieży sportowej ADIPURE™, która umożliwia niczym nieskrępowane, naturalne ruchy ciała, również nowa formuła dezodorantu adipure została stworzona tak, aby dbać o skórę jednocześnie zapewniając jeszcze bardziej długotrwałą efektywność działania. Nowa, ulepszona formuła adipure zapewnia, dzięki nowej opatentowanej technologii Cotton-Tech™ oraz nowej technologii zapachowej, udowodnioną 48-godzinną ochronę przed przykrym zapachem

adidas adipure - opakowanie

Chcąc podkreślić zaawansowaną formułę, dezodorant adipure otrzymał nowy projekt opakowania w kolorystyce świeżych odcieni niebieskiego. Zarówno na eleganckiej, srebrnej wersji dla mężczyzn, jak i na idealnej bieli opakowania dezodorantu dla kobiet, umieszczono dynamiczną szatę graficzną w odcieniu aqua green nawiązującą do technologii Cotton-Tech™. Na obydwu opakowaniach znajduje się informacja o 0% zawartości soli aluminium oraz niebieski napis ‘48H’ podkreślający benefity produktu, czyli długotrwałą ochronę i dbanie o kondycję skóry.