Trwa sezon Raka, który prosi o kierowanie się sercem i emocjami. Wrażliwe dziecko wody chcąc nie chcąc wywołuje w nas huśtawkę nastrojów. Pod wpływem tej energii 4 znaki zodiaku podejmą spontaniczne, lecz radykalne decyzje. Najwyższa pora zadbać o swoje interesy, zamiast tylko przyglądać się swojemu życiu. Niebawem ktoś przeistoczy się z widza w postać pierwszoplanową. Los tych osób nieoczekiwanie zacznie przypominać filmowy scenariusz. 

Sezon Raka wywołuje skrajne emocje, które mają popchnąć nas do odważnych czynów. 

Baran (20 marca - 19 kwietnia)

Lipiec to czas, kiedy Słońce rozświetla twój czwarty dom astrologiczny. Spodziewaj się, że wkrótce odegrasz główną rolę we własnym domu i pośród członków rodziny. Staniesz się bardziej świadoma swoich oczekiwań od tej ważnej sfery życia. Tam, gdzie do tej pory odczuwałaś stagnację, nagle doświadczysz największego wzrostu. Wrażliwy Rak sprawi, że połączysz się ze swoim światem emocji. W rezultacie sama sprowokujesz wydarzenia, które poprawią twoją sytuację. Najwyższa pora pogodzić zwaśnione strony i uczynić swoje cztery kąty lepszym miejscem. Ten miesiąc sprzyja również przeprowadzce w nowe miejsce lub zamieszkaniu z drugą połówką. 

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W sezonie Raka nadajesz na wysokich falach. Nie jesteś w stanie uciec przed emocjami targającymi twoim sercem. Twoja intuicja staje się ostrzejsza i podążasz za nią z zamkniętymi oczami. Właśnie dlatego w lipcu postawisz siebie na pierwszym miejscu. Teraz liczą się tylko twoje potrzeby, a więc nie wahaj się ich realizować. Co możesz zrobić, by znów poczuć się kochaną, bezpieczną i zaopiekowaną? Zapomnij o tym, że coś było "niemożliwe". Niech twoja wyobraźnia wyznaczy ci nową drogę. Znasz swoje potrzeby lepiej niż ktokolwiek inny. Daj im siłę, a wkrótce staniesz się główną bohaterką swojej historii. Wszechświat w tej chwili wznosi cię na piedestał.

Archive Photos/Getty Images

Waga (22 września - 21 października)

W lipcu Słońce w Raku pozwoli ci się skupić na twojej karierze i celach zawodowych. To dobry czas na pokazanie się od jak najlepszej strony i podzielenie się ze światem swoją wizją. Rób to, co daje ci największą satysfakcję. Pozwól, by twoje serce napełniło się pasją. Stwórz wymarzoną przestrzeń do pracy, nawet jeśli nie jeszcze nie masz ku temu środków. Małe kroki w tym miesiącu zrobią wielką różnicę. Włóż energię w to, co kochasz, a szybko zyskasz uznanie. Nie bój się stanąć w centrum uwagi - zasługujesz na podziw i oklaski. 

Koziorożec (20 grudnia - 21 stycznia)

Lipiec to czas, gdy Słońce przechodzi przez twój siódmy dom romantycznych związków. Ten miesiąc podkreśli twoją potrzebę bliskości i poczucia bezpieczeństwa emocjonalnego. Chociaż wolisz kierować się logiką niż sercem, w tym sezonie odegrasz pierwsze skrzypce w relacjach. Nie będziesz w stanie odpędzić od siebie adoratorów i nowych znajomych. Zabłyśniesz w towarzystwie, a w letnie noce zacieśnisz swoje więzi. Rak połączy cię z twoją wrażliwą stroną, dzięki której bardziej otworzysz się na innych. 

Rak to twój przeciwstawny znak zodiaku, który oducza cię bycia sztywniakiem i zmiękcza twoje serce.