Uwodziciele rzadko myślą o związku, kiedy próbują na tobie swoje sztuczki. Nie daj się zwieść ich obietnicom, czułym słówkom i uroczym gestom. Jeśli nie jesteś pewna co do cudzych zamiarów, skorzystaj z pomocy astrologii. Data urodzenia twojego obiektu westchnień pomoże ci rozszyfrować, na czym polega jego tajemniczy urok. Chociaż wszystkie znaki zodiaku mają swój własny styl uwodzenia, dla niektórych ta kwestia może być uzależnieniem. Mowa o osobach wykorzystujących swój seksapil do czerpania jednostronnych korzyści. Oto 4 znaki zodiaku, którym najtrudniej się oprzeć - wyjaśniamy dlaczego. 

Najwięksi uwodziciele zodiaku to z całą pewnością osoby rządzone przez planetę Wenus. Kiedy na wykresie urodzenia Wenus znajduje się w Byku lub Wadze, czyni daną jednostkę magnesem pożądania. 

Poza znakiem Słońca i Wenus warto też zwrócić uwagę na znak Marsa. Ta planeta jest bezpośrednio związana z seksem. Jeśli Mars znajduje się w znaku Lwa, z całą pewnością masz do czynienia z największym uwodzicielem zodiaku. 

BYK

Byk, znak ziemi rządzony przez Wenus, ma talent do tworzenia romantycznej atmosfery. Dobrze wie, jak sprawić, aby jego ofiara poczuła się komfortowo w miłosnym ucisku. Swoim urokiem bez trudu zwabia do siebie potencjalnych kochanków. Mógłby spędzić godziny w łóżku. Tylko czy chce robić cokolwiek poza nim? Ze względu na Wenus, Byk nie potrafi się oprzeć cielesnym przyjemnościom. Ten uwodziciel zrobi wszystko, żeby zaspokoić swoje wewnętrzne żądze. Uwaga to również materialista. Osoby, z którymi sypia, traktuje niczym trofea w swojej pokaźnej kolekcji.