4 znaki zodiaku, które są najbardziej rozwinięte duchowo

Astrologia, numerologia i karty tarota pomagają pozbyć się przerażenia związanego z duchowym przebudzeniem. Otwórz się na potencjał, którym wibruje twoja dusza. Jeśli jesteś jednym z poniższych znaków zodiaku, z pewnością już stałaś się świadoma swoich darów. Te 4 znaku zodiaku określa się najbardziej uduchowionymi. Mają naturalną zdolność łączenia się z Wszechświatem, doskonale manifestują swoje cele i najprawdopodobniej były magami w poprzednim wcieleniu. Czujesz, że to Ty?

Panna

Panna to jeden z najbardziej uduchowionych znaków zodiaku. Ta pozornie przyziemna osoba ma wyjątkową zdolność intuicyjnego łączenia się z boskością. Nie bez powodu symbolizuje ją starożytna kapłanka. Panna jest urodzoną uzdrowicielką. Wyróżnia się niesamowitą wiedzą na temat zdrowia i ziół oraz przywiązuje dużą wagę do szczegółów. Zawsze wyciąga pomocną dłoń do tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Co ciekawe, Panna tworzy magię w świecie materialnym, korzystając z otaczających ją zasobów. Ma wiekową wiedzę i nieustannie przeprowadza doświadczenia potwierdzające jej tezy. Dzięki rządzącemu nią Merkuremu w szybki sposób rozwiązuje ludzkie problemy.

Panna powinna zająć się medycyną naturalną, ponieważ ma do tego wrodzony dar.

4 znaki zodiaku, w których mieszka stara dusza. Jesteś jednym z nich? >>

Skorpion

Znaki wodne od urodzenia mają zdolność łatwego łączenia się z magią oraz przekraczania duchowych wymiarów. Na Skorpiona dodatkowo wpływa Pluton, który budzi w nim skłonności do czarnej magii. Pluton rządzi wszystkim, co mroczne, potężne i tajemnicze. Nie bez powodu Skorpion emanuje tą energią na zewnątrz. Warto wspomnieć, że włada nim również ósmy dom astrologiczny związany z transformacją. Z tego powodu ma w sobie mistyczne, nadprzyrodzone siły, a życie pisze mu niezwykłe historie. Skorpion jest dostrojony do mocy znajdujących się pod powierzchnią naszej rzeczywistości. Właśnie dlatego widzi świat jak w krzywym zwierciadle - dobrze, wie co dzieje się po drugiej stronie lustra.

Znaki zodiaku a zwięrzęta mocy. Kim jest twój przewodnik duchowy? >>

Strzelec

Strzelec to mistyk zodiaku, którego przeznaczenie polega na wiecznej duchowej wędrówce. Podróżuje do odległych krain w poszukiwaniu najgłębszych prawd. Manifestuje swoje marzenia i, za sprawą Jowisza, bardzo szybko je spełnia. Żyje dziko, z dnia na dzień, nie martwiąc się o społeczne ograniczenia. Nieustannie rozwija swój umysł i duszę, na co w większości wpływa jego dziewiąty dom astrologiczny połączony z duchowością. Strzelec znajduje magię w każdym przeżywanym momencie. Ma dar otwierania oczu innym. Jego czyny są aktami wiary. 

Strzelec nie troszczy się o pieniądze i sprawy materialne. Jest na wysokim poziomie duchowym - rzuca wszystko, żeby udać się w swoją podróż życia.

Ryby

Zodiakalne Ryby to mistycy zodiaku. Ten marzycielski znak wody przez cały czas ma głowę w chmurach i może mieć trudności z odróżnieniem rzeczywistości od świata fantazji. Całkowicie zanurza się w wysokich wibracjach płynących z kosmosu. Wierzy w magię oraz intuicyjnie czerpie siłę z doświadczanych faz księżyca. Ponieważ Rybami rządzi Neptun, mają zdolności parapsychiczne i są bardzo świadome emocji otaczających je ludzi. Warto, żeby praktykowały medytację, wróżbiarstwo lub wiedzę o gwiazdach, by przekazywać swoje prawdy innym.