Astrologia pomaga wyjaśnić czyjąś niezdolność do zaangażowania. Chociaż stworzenie stabilnego związku z Baranem, Bliźniętami, Strzelcem i Wodnikiem jest całkiem możliwe, po drodze napotkasz wiele trudności. Jeśli szukasz partnera, który będzie stabilny, lepiej umów się z kimś spoza tej listy. Wymienione przez nas znaki zodiaku nie słyną z dawania poczucia bezpieczeństwa. 

Randkowanie ze znakami zodiaku z naszej listy może się zakończyć wielkim rozczarowaniem. 

Znaki zodiaku w związku - kto może cię zawieść?

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnicy są znani ze swojej hojności. Chociaż to oddani pracownicy i przyjaciele do rany przyłóż, mają tendencję do przedkładania swoich celów nad związkowe życie. Ludzie urodzeni w tym znaku powietrznym skupiają się na czynieniu dobra dla ogółu. Niestety, zaniedbują przez to romantyczną więź, na którą odważyli się z kimś wyjątkowym. Wrodzona oziębłość emocjonalna wręcz działa na ich niekorzyść. Nawet jeśli Wodnik kocha swojego partnera, prawdopodobnie mu tego nie okaże. Ten humanitarysta zodiaku poświęca całego siebie na rzecz społeczeństwa.

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

W przeciwieństwie do Wodnika, Baran jest pełen pasji i nie boi się popisywać. Jednak jego wewnętrzny ogień prowadzi do nadmiernej impulsywności. Najmłodszy znak zodiaku działa pod wpływem chwili, zamiast planować życie na poważnie. Swoje cele stawia na pierwszym miejscu, nie pytając o potrzeby partnera. Nie chodzi o to, że mu nie zależy. Po prostu chce zrobić wszystko w szybkim tempie. Nie ma ochoty grzęznąć w szczegółach. Jest nadpobudliwy i łatwo się rozprasza. Poświęcanie czasu na czyjeś uczucia tylko powoduje w Baranie frustrację.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta uwielbiają kontakty towarzyskie. Otwarta natura tego znaku zodiaku ułatwia mu poznawanie nowych ludzi. Niestety, w tym przypadku randkowanie rzadko kiedy prowadzi do poważnego związku. W momencie, gdy ktoś próbuje je schwytać, Bliźnięta rozpływają się w powietrzu. Nie licz na to, że spełnią swoje obietnice. Podopieczni zwinnego Merkurego wolą robić kilka rzeczy naraz i spotykać się z różnymi osobami. Jeśli będziesz naciskać, Bliźnięta szybko znudzą się waszą monogamiczną relacją. 

Aby rozkochać w sobie Bliźnięta, trzeba zdobyć przychylność dwóch osobowości tego intrygującego znaku zodiaku. 

Strzelec (22 listopada — 21 grudnia)

Strzelcy pragną ciągle się czymś ekscytować. Randki pełne przygód brzmią dla nich jak bajka, lecz zaangażowanie może ich przerażać. Kierowany żądzą wędrówki Strzelec chce wyruszyć w podróż dookoła świata. Na przeszkodzie stoi tylko jego partner. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku nie chcą od nikogo słyszeć słowa "nie". Jeśli zaangażowanie odbierze im wolność, prędzej czy później zerwą miłosny kontrakt. Łowczy marzy o tym, żeby mieć wspólnika w zbrodni, jak Bonnie i Clyde. Chociaż chce dotrzymać danego słowa, nie zwiąże się z kimś mało elastycznym. 

Znaki zodiaku, które w przyjaźni są lepsze niż w związku >>