Randkowanie bywa dość skomplikowane. Nigdy naprawdę nie wiesz, jakie intencje i odczucia ma wobec ciebie druga strona. Chyba że wprost o to zapytasz. Tylko czy usłyszysz prawdę, a swoimi pytaniami nie odstraszysz potencjalnego partnera? W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy astrologii. Dzięki niej otrzymasz wgląd w to, co może się dziać w głowie twojego obiektu westchnień, o ile znasz jego datę urodzenia. Horoskop wyróżnia 4 znaki zodiaku, z którymi randkowanie jest grą w ciepło zimno. Przyznanie się, że coś do ciebie czują, może zająć im wieczność. Nieśmiałość, niepewność czy strach przed zranieniem - dowiedz się, jaki mają powód. 

Walentynki 2023 - co czeka wszystkie znaki zodiaku? >>

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byk jest powolny w każdej sferze swojego życia. Ten znak zodiaku ziemi nie ma potrzeby się śpieszyć. Woli, kiedy miłość rozwija się powoli, dając mu wiele czasu do namysłu. Takie żółwie tempo może być nie do zniesienia dla kogoś, kto jest gotowy przypieczętować związek. Pośpiech nic nie wskóra, a wręcz sprawi, że Byk pokaże rogi i odmówi posłuszeństwa. Tylko ci, którzy mają do niego cierpliwość i zechcą na niego poczekać, zdobędą lojalnego, oddanego partnera gotowego zaplanować z nimi swoją przyszłość. Owszem, Byk, chociaż jest wyzwaniem, stanowi świetny materiał na poważną relację. 

Byk i Lew - horoskop partnerski. Czy do siebie pasują? Sprawdź kompatybilność tych znaków zodiaku>>

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna nie śpieszy się w wyrażaniu uczuć, ponieważ jest ostrożna w sprawach sercowych. To urodzona perfekcjonistka, która nie chce popełnić błędu, wyznając swoje uczucia komuś, kto albo nie czuje tego samego, albo nie jest dla niej odpowiedni. Przygotuj się na to, że na spotkaniach z tobą będzie cię analizować. Najpierw musi się przekonać, że spełniasz jej niemożliwe standardy. Dopiero kiedy zdasz każdy test, zamieni się z powściągliwej osoby w kochanka, który nosi serce na dłoni. Ten znak zodiaku ziemi wbrew pozorom jest niesamowicie romantyczny. 

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożcem rządzi Saturn, planeta zasad, obowiązków i ograniczeń. Z tego powodu jest oziębły, poważny i wycofany. Na początku sprawia wrażenie sztywnego, jeśli chodzi o sprawy sercowe. Podobnie jak Panna, zwleka z wyznawaniem uczuć, bo chce się upewnić, że dokonuje właściwego wyboru. Nawet jeśli skrycie za tobą szaleje, nie postawi wszystkiego na jedną kartę. Najpierw musi się przekonać, że jesteś dla niego bezpieczną inwestycją. Otwiera się dopiero gdy zdobędzie zaufanie, zamieniając się w partnera na dobre i na złe. 

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpion to stały znak wodny, który jest lojalny i gotowy na poświęcenia. Od swojego partnera oczekuje tego samego. Ceni swój wewnętrzny świat i otwiera się na drugą połówkę tylko wtedy, gdy poczuje się bezpiecznie. Dopóki nie mu tego nie dasz, będziesz mieć do czynienia z chodzącą enigmą. Tajemniczość oraz pokerowa twarz nie pozwolą ci odgadnąć, co Skorpion ma na myśli. Spodziewaj się też, że ten kochanek wielokrotnie przetestuje twoje zaangażowanie. Dopiero liczne dowody miłości sprawią, że pochłonie cię swoją głęboką miłością.