Zaklęcia miłosne, które działają od razu

Miłość dla wielu ludzi jest sensem życia. To potężne uczucie w niesamowity sposób napędza magiczne zaklęcia. Dodamy, że rytuały przychylne pragnieniom serca są bardzo proste i wymagają składników, które najprawdopodobniej już masz w swoim domu. Wesprze je również energia pełni księżyca. Będziesz zaskoczona, z jaką prędkością zauważysz pierwsze rezultaty. Bez obaw, zaklęcia nie wiążą się wyłącznie z zakazaną czarną magią. Poniższe praktyki nie mają na celu zmuszenia kogoś do zrobienia czegoś wbrew jego woli. Każdy ma wolną wolę, a twoje czary mogą jedynie przyciągnąć myślami drugą osobę, by zwrócić jej uwagę na sprawy bezpośrednio dotyczące ciebie. Oto 4 zaklęcia miłosne, które przyniosą ci ukojenie i zadziałają szczególnie dobrze, jeśli użyjesz ich w intencji swojej bratniej duszy lub bliźniaczego płomienia. 

Na kolejnych stronach znajdziesz zaklęcia miłosne na powrót byłego, pożądanie i bratnią duszę.

Zaklęcie miłosne przy pełni księżyca

Co robi: przyciąga „tego jedynego”

Faza pełni oznacza duchowy reset i jakąś podróż dobiegającą końca. W twoim przypadku może chodzić o etap bycia singielką. Zaklęcie miłosne przy pełni księżyca pomaga przyciągnąć „tego jedynego”, jeśli jesteś zmęczona szukaniem.

Pełnie księżyca są znane z tworzenia emocjonalnego chaosu, ponieważ wywołują tak intensywne emocje. Poniższe zaklęcie pomoże ci jednak wykorzystać tę energię na swoją korzyść. Słyszałaś o prawie przyciągania? Wykorzystaj swoją silną wolę, aby przyciągnąć do życia dokładnie to, czego chcesz. Skup się na swoim pragnieniu posiadania partnera. Jak się poczujesz, gdy już się zakochasz? Czy widzisz swoją przyszłość u boku drugiej połówki? Wizualizacja przyspieszy działanie twojego zaklęcia. 

Czego potrzebujesz:

 • Dziennik i długopis
 • Pełni księżyca w znaku zodiaku ziemi

Jak rzucić zaklęcie:

Zapisz w dzienniku listę cech, które chciałabyś, aby posiadał twój partner. Jeśli chcesz, stwórz długi i rozbudowany opis. Poczekaj, aż pełnia księżyca zalśni na niebie w znaku zodiaku ziemi: Koziorożcu, Byku lub Pannie. Wtedy będziesz stabilniejsza emocjonalnie, a to, co sobie zamanifestujesz, przerodzi się w coś trwałego. Po stworzeniu listy przyłóż swój dziennik do piersi, blisko serca. Spójrz na księżyc i powtórz trzy razy: „Chodź do mnie. Jestem na ciebie gotowa."

Zaklęcie miłosne przy świecy

Co robi: cokolwiek chcesz, w zależności od koloru świecy

Zaklęcie miłosne z użyciem świecy jest wszechstronne. Sprawdza się dla każdej intencji. Jedyną, najważniejszą różnicą jest kolor świecy, jakiej używasz w swoim rytuale. Oto symbolika każdego z nich:

 • Biały: wewnętrzny spokój, równowaga, szczerość
 • Czerwony: pożądanie, seks, namiętność, gorący romans
 • Niebieski: harmonia w związku, uzdrowienie, spokój
 • Czarny: ochrona związku, przeciwdziałanie zewnętrznym siłom
 • Fioletowy: moc, pewność siebie, głęboka więź z drugą połówką
 • Różowy: miłość własna, współczucie, bratnia dusza

Czego potrzebujesz:

Świeca - kolor zależy od twojej intencji. 

Jak rzucić zaklęcie:

Zapal swoją świecę. Powtarzaj swoje intencje, przeplatając je mantrą: „Miłość jest obfita”. Pozwól, aby świeca wypaliła się do końca (nie musisz przez ten czas siedzieć przy świecy, ważne, abyś była w jej pobliżu). Po spaleniu zaklęcie jest zakończone i wkrótce się urzeczywistni. 

Zaklęcie miłosne na powrót ukochanego

Co to zrobi: umieści cię z powrotem w głowie byłego

Rozstania są trudne. Szczególnie gdy są niespodziewane i nie wiesz, czy jeszcze macie szansę być razem. Nie masz kontaktu ze swoim byłym, ale chciałabyś, żeby się odezwał i do ciebie wrócił? Niezależnie od przypadku, to zaklęcie sprawi, że on nie będzie mógł przestać o tobie myśleć. 

Czego potrzebujesz:

 • zdjęcie tylko twojego byłego
 • zdjęcie przedstawiające tylko ciebie
 • olejek różany
 • czerwoną świecę

Jak rzucić zaklęcie:

Nad ranem zanurz świecę w olejku różanym. Umieść ją w świeczniku, a następnie połóż pod nią zdjęcie swoje i swojego byłego. Niech wasze twarze znajdują się obok siebie. Wizualizuj wasze wspólne dobre wspomnienia. W myślach wyślij swojemu byłemu jakąś konkretną wiadomość. Po ustaleniu intencji zapal świecę i pozwól jej płonąć przez cały dzień. Pod koniec dnia przechyl świecę tak, aby małe kropelki wosku spadły na zdjęcie byłego. Umieść swoje zdjęcie na jego zdjęciu tak, aby wosk skleił je razem. Włóż zdjęcia do koperty i trzymaj w je w sekretnym miejscu, dopóki twój eks się z tobą skontaktuje (co wydarzy się już wkrótce!). 

Zaklęcie na pożądanie 

Co robi: podsyca czyjeś pragnienie ciebie

Czujesz, że twoje życie seksualne mogłoby zyskać na sile, ale nie masz odwagi wykonać pierwszego kroku ku osobie, której pożądasz? Skorzystaj z mocy silnego afrodyzjaku, jakiego powszechnie używa się w zaklęciach na pożądanie. Ten rytuał działa również na korzyść dla związków, w których do sypialni wdarła się rutyna. 

Czego potrzebujesz:

 • Szafran
 • Woreczek (np. taki po biżuterii) 
 • Czerwona świeca
 • Poduszka

Jak rzucić zaklęcie:

Upewnij się, że rzucisz to zaklęcie w nocy.

Wyłącz wszystkie światła i zapal swoją czerwoną świecę. Wizualizuj swoje najgorętsze fantazje seksualne. Jeśli obecnie masz już partnera, pomyśl o swoich najlepszych chwilach z nim i zastanów się, co chciałabyś z nim zrobić. Wczuj się w swoje wizje, niech pobudzą one twój umysł i ciało. Następnie umieść szafran w woreczku. Umieść go w szufladzie na bieliznę lub na łóżku, w poszewce poduszki.