Zaklęcia miłosne, które działają od razu

Miłość dla wielu ludzi jest sensem życia. To potężne uczucie w niesamowity sposób napędza magiczne zaklęcia. Dodamy, że rytuały przychylne pragnieniom serca są bardzo proste i wymagają składników, które najprawdopodobniej już masz w swoim domu. Wesprze je również energia pełni księżyca. Będziesz zaskoczona, z jaką prędkością zauważysz pierwsze rezultaty. Bez obaw, zaklęcia nie wiążą się wyłącznie z zakazaną czarną magią. Poniższe praktyki nie mają na celu zmuszenia kogoś do zrobienia czegoś wbrew jego woli. Każdy ma wolną wolę, a twoje czary mogą jedynie przyciągnąć myślami drugą osobę, by zwrócić jej uwagę na sprawy bezpośrednio dotyczące ciebie. Oto 4 zaklęcia miłosne, które przyniosą ci ukojenie i zadziałają szczególnie dobrze, jeśli użyjesz ich w intencji swojej bratniej duszy lub bliźniaczego płomienia. 

Na kolejnych stronach znajdziesz zaklęcia miłosne na powrót byłego, pożądanie i bratnią duszę.

Zaklęcie miłosne przy pełni księżyca

Co robi: przyciąga „tego jedynego”

Faza pełni oznacza duchowy reset i jakąś podróż dobiegającą końca. W twoim przypadku może chodzić o etap bycia singielką. Zaklęcie miłosne przy pełni księżyca pomaga przyciągnąć „tego jedynego”, jeśli jesteś zmęczona szukaniem.

Pełnie księżyca są znane z tworzenia emocjonalnego chaosu, ponieważ wywołują tak intensywne emocje. Poniższe zaklęcie pomoże ci jednak wykorzystać tę energię na swoją korzyść. Słyszałaś o prawie przyciągania? Wykorzystaj swoją silną wolę, aby przyciągnąć do życia dokładnie to, czego chcesz. Skup się na swoim pragnieniu posiadania partnera. Jak się poczujesz, gdy już się zakochasz? Czy widzisz swoją przyszłość u boku drugiej połówki? Wizualizacja przyspieszy działanie twojego zaklęcia. 

Czego potrzebujesz:

  • Dziennik i długopis
  • Pełni księżyca w znaku zodiaku ziemi

Jak rzucić zaklęcie:

Zapisz w dzienniku listę cech, które chciałabyś, aby posiadał twój partner. Jeśli chcesz, stwórz długi i rozbudowany opis. Poczekaj, aż pełnia księżyca zalśni na niebie w znaku zodiaku ziemi: Koziorożcu, Byku lub Pannie. Wtedy będziesz stabilniejsza emocjonalnie, a to, co sobie zamanifestujesz, przerodzi się w coś trwałego. Po stworzeniu listy przyłóż swój dziennik do piersi, blisko serca. Spójrz na księżyc i powtórz trzy razy: „Chodź do mnie. Jestem na ciebie gotowa."