MATERIAŁ PARTNERA

Ten smukły i niezwykle lekki laptop konwertowalny ma możliwość ustawienia go w pozycji „namiotu” pozwoli np. wygodnie oglądać filmy w podróży. W połączeniu z wydajną baterią komputer ten przypadnie do gustu osobom aktywnym i często podróżującym.

Elegancką, jednolitą konstrukcję UX360CA stworzono z aluminium, a pokrywa nosi charakterystyczne dla serii ZenBook wykończenie z koncentrycznymi okręgami inspirowanymi filozofią Zen. Laptop ma jedyne 13,9mm wysokości i waży 1,3kg – tak poręczny, lekki i stylowy sprzęt chętnie zabierzemy ze sobą na spotkanie w kawiarni, konferencję czy upragniony urlop.

Nowy przedstawiciel serii ZenBook otrzymał energooszczędny procesor Intel® Core™ M szóstej generacji i może działać na jednym ładowaniu do 12 godzin. Do tego pracuje niemal bezgłośnie. Dotykowy panel najwyższej jakości wyświetla bardzo szczegółowy, wyraźny obraz i zapewnia szerokie kąty widzenia. Precyzyjne odwzorowanie kolorów potrzebne jest przy odtwarzaniu filmów czy pracy w programach graficznych. Odtwarzanie wideo wspiera technologia ASUS Tru2Life, która automatycznie optymalizuje ostrość oraz kontrast każdego piksela, w każdej klatce. Wyświetlane filmy są bardziej przejrzyste i realistyczne.

Rodzina ZenBook jest znana z wysokiej jakości komponentów i najnowszych technologii, a UX360CA nie jest tutaj wyjątkiem. Oferuje m.in. 8GB pamięci RAM oraz szybki napęd SSD 512GB. Laptop wyposażono również w dwa porty USB 3.0 typu A i odwracalny port USB 3.1 typu C, który zapewni szybką i łatwą łączność z urządzeniami obecnymi już na rynku, jak i tymi, które na nim zadebiutują w przyszłości.

Duży touchpad, wspierany przez technologię ASUS Smart Gesture, przekłada się na dokładną oraz intuicyjną nawigację. Panel dotykowy wykorzystuje technologię palm-rejection, która automatycznie rozpoznaje i odrzuca przypadkowe naciśnięcia dłoni.

ASUS ZenBook Flip UX360CA