3 znaki zodiaku, z którymi czeka cię relacja przerywana

Astrologia wyróżnia 3 znaki zodiaku, które bez zastanowienia wchodzą w nowy związek, po czym szybko zaczynają tego żałować. Jednak po zerwaniu doznają olśnienia, że może jednak "to było TO". Tylko czy ciągłe rozstania i powroty wróżą kochankom udaną przyszłość? Dla ludzi z zewnątrz relacja przerywana wygląda na toksyczną. Przyjaciele pary nie mogą zrozumieć, dlaczego ta historia miłosna nadal trwa. Zerwania są stresujące, a schodzenie się odbiera ekspartnerom szansę na osiągnięcie szczęścia z kimś innym. Niestety, niektórzy nie mogą się uwolnić od tego utartego schematu.

Baran: jest impulsywny i niestabilny w emocjach

Baran dwa razy wchodzi do tej samej rzeki. Jest impulsywny i zawsze musi otrzymać to, czego pragnie jego serce. Gdy rozstanie jawi mu się jako dobry pomysł, z dnia na dzień zakończy swój związek. Jednak nie minie tydzień i spróbuje powrócić do swojego eks. Natychmiast wyśle mu wiadomość lub wymusi spotkanie sam na sam. Bywa tak zaborczy, że nie sposób mu odmówić. Baran, który naprawdę się zakocha, nadal żywi sympatię do swojego byłego, nawet po wielu przebytych dramatach. Ceni swoje przeszłe relacje, starając się pozostać na stopie koleżeńskiej. Niestety, cierpi na huśtawkę nastrojów. Ponieważ tym znakiem ognia rządzi Mars, zerwania i powroty są jego specjalnością. Jeśli w związku Barana pojawi się rutyna, a na jego drodze stanie ktoś atrakcyjny, nagle wyda mu się, że partnerstwo go "dusi". Może porzucić swoją relację, żeby uwikłać się w ekscytujący romans. W większości przypadków szybko do niego dociera, że popełnił poważny błąd.

Baran musi czuć, że jest zwycięzcą w każdej związkowej sytuacji.

5 znaków zodiaku, które strzegą swoich wnętrz >>

Bliźnięta: są zmienne i niezdecydowane

Bliźnięta nie wymażą z pamięci swojego eks. Nie usuną zdjęć byłego z social mediów i nie pozbędą się jego numeru. Lubią wracać do przeszłości, zwłaszcza po czasie, kiedy widzą, że ktoś "zmienił się na lepsze". Ten znak powietrza postrzega rozstanie jako niedomkniętą furtkę, którą zawsze może ponownie otworzyć. Bliźniaki kochają dynamikę, dlatego w ich życiu nic nie jest "na zawsze". Nie zapominajmy, że to również świetni rozmówcy z niezwykłym darem przekonywania. Zawsze są gotowi przegadać wszystkie sprawy i znaleźć porozumienie. Jednak Bliźnięta mają to do siebie, że są chwiejne emocjonalnie. Bywają niezdecydowane, dlatego nie lubią składać obietnic. Po miesiącach związku  marzą im się powroty do ekscytującego życia singla. 

Czy Bliźnięta potrafią kochać na całe życie? Tak, ale ze znaczącymi przerwami.

Znaki zodiaku, które nadal kochają się w swoich eks >>

Waga: zawsze daje drugą szansę

Waga jest znakiem związanym z partnerstwem. Związek to dla niej świętość, dlatego chętnie daje byłemu drugą szansę. Nie potrafi żyć w konflikcie. Próbuje zastąpić negatywne wspomnienia nowymi, pięknymi doświadczeniami. Po rozstaniu zwykle zaczyna analizować, co poszło nie tak. Traci równowagę, dlatego próbuje odzyskać swojego ukochanego. Nie może znieść myśli o byciu singielką. Samotność przeraża ją tak bardzo, że wikła się w schemat toksycznej relacji. Paradoksalnie, to właśnie w związku z eks odzyskuje swoje poczucie bezpieczeństwa. Dla Wagi każdy były będzie lepszy niż pustka w życiu i sercu. Zdarza się też, że Waga nieustannie poszukuje ideału. Nie docenia partnera, dopóki go nie straci. Niestety, czasami może być za późno, by odzyskać go z pomocą wrodzonego wdzięku Wenus. 

Wago, jeśli ktoś w przeszłości źle cię traktował, prawdopodobnie zrobi to jeszcze raz. Pamiętaj o tym i postaraj się znaleźć kogoś, kto doceni twoją pogodną naturę.