Znaki zodiaku a świat emocji

Trudno znaleźć kogoś, komu z zaufaniem zwierzymy z tego, jak czujemy się w środku. Przygnębienie nie jest mile widziane w dobie social mediów, gdzie pokazujemy swoje najlepsze oblicze i manipulujemy rzeczywistością. Jednak uśmiech na zdjęciach może być przykrywką dla poważniejszych problemów. Dlatego tak ważne jest mieć przyjaciela, przed którym nie musimy zakładać maski. Nie wszyscy unikają rozmawiania o emocjach. Pewne znaki zodiaku uwielbiają słuchać innych, pocieszać i dawać cenne porady. To prawdziwi przyjaciele do rany przyłóż, godni zaufania nawet w najcięższych chwilach. Nie wahaj się do nich zadzwonić za każdym razem, kiedy czujesz się źle. Po co udawać, że wszystko jest w porządku? Rak, Waga czy Ryby zrozumieją twój ból.  

Rak, Waga i Ryby to znaki zodiaku, które są najlepszym materiałem na przyjaciół.

Rak: wszystko, o czym chce rozmawiać, to uczucia

Rak nie ma potrzeby mówić rzeczach, które w żaden sposób nie dotyczą uczuć. Ten znak wody rządzony przez księżyc jest tak emocjonalny, że nie potrafi ukryć tego, z czym mierzy się w środku. Chroni swojego wrażliwego serca i dopuszcza do siebie tylko wybranych. Jeśli opowiesz mu o swoich uczuciach, chętnie się na ciebie otworzy. Będzie twoim współczującym przyjacielem, próbującym zaradzić każdemu problemowi. Poczuje się komfortowo, wiedząc, że nie tylko on przeżywa rozterki. Spodziewaj się, że to właśnie Rak będzie łatać twoje złamane serce i leczyć cię z depresji swoimi wypiekami. 

Waga: zawsze pragnie się do ciebie zbliżyć

Chociaż znaki powietrzne nie słyną z przywiązania do emocji, dla Wagi możemy zrobić wyjątek. Ta wenusjańska istota jest zakochana w koncepcji przyjaźni, która przetrwa próbę czasu. Chce głębokich, prawdziwych i autentycznych więzi z ludźmi, którzy działają na jej zmysły. Takiej relacji nie da się stworzyć bez szczerych zwierzeń na temat uczuć. Waga jest mistrzynią konwersacji w towarzystwie, jednak nie ma problemu z rozmową sam na sam. Doskonale wczuje się w twoją sytuację i postara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. To przyjaciółka strzegącą równowagi w życiu swoim oraz swoich najbliższych. Kiedy dołączysz do jej grona wybrańców, zaopiekuje się tobą jak matka.

Waga słucha ze zrozumieniem i pomaga przywrócić równowagę w chaosie. 

Ryby: nie ma rzeczy, której nie zrozumieją

Ryby żyją w świecie fantazji i są oderwane od rzeczywistości. Czasami trudno ściągnąć je na ziemię. Jednak gdy chcesz porozmawiać z nimi o uczuciach, które gotują się w twojej duszy, poświęcą ci całą swoją uwagę. Najstarszy znak wody chłonie cudze emocje jak gąbka. Tworzy najsilniejsze więzi z ludźmi powierzającymi mu swoje tajemnice. Ma wysoko rozwiniętą empatię, pozwalającą mu wczuć się w każdą sytuację. Według Ryb udawanie, że wszystko jest w porządku, jeszcze bardziej komplikuje życie. Lepiej wypłakać się na ich ramieniu i usłyszeć, że wszystko będzie dobrze. Ciepła osobowość Ryb sprawia, że trudna rzeczywistość nagle nabiera kolorów.

Znaki zodiaku, które w przyjaźni są lepsze niż w związku >>