3 znaki zodiaku, które godzą się na jednostronną miłość

Czy kiedykolwiek miałaś crusha na punkcie kogoś, kto zupełnie nie był tego wart? Ta osoba pewnie nawet nie dała ci sygnałów, że jest tobą zainteresowana. Mimo to jej niedostępność stała się dla ciebie miłosnym wyzwaniem. Łudziłaś się, że w jakiś sposób zdobędziesz serce swojego platonicznego kochanka. W głowie żyłaś wizją związku z tym kimś. Zmarnowałaś energię, zdrowie i czas. Jeśli ten scenariusz powtórzył się w twoim życiu wielokrotnie, to znaczy, że masz tendencję do zakochiwania się w niewłaściwej osobie. Astrologia wyróżnia 3 znaki zodiaku, które najczęściej cierpią z powodu nieodwzajemnionej miłości. Jesteś jednym z nich? Widocznie jak magnes przyciągasz do siebie osoby niedostępne emocjonalnie.

Tylko i wyłącznie ty sama jesteś odpowiedzialna za swoje własne szczęście. Nie łudź się, że da ci je ktoś, kto w żaden sposób o ciebie nie walczy.

Koziorożec

Jako Koziorożec od miłości oczekujesz stabilności i poczucia bezpieczeństwa. Angażujesz się, dopiero gdy widzisz ku temu podatny grunt. Zdajesz sobie sprawę z ilości pracy potrzebnej do rozkwitu związku. Twoja mentalność „wszystko albo nic” czyni cię wytrwałym graczem. Chociaż zwykle trafnie oceniasz ludzi, miłość wkłada ci na nos różowe okulary. Wielokrotnie przegapiasz ważne sygnały, że twój obiekt westchnień nie bierze cię na poważnie. Wolisz wierzyć, że wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem. Jesteś zdeterminowana, by osiągnąć swój cel nawet po miesiącach lub latach starań. Tylko czy w międzyczasie nie odpychasz od siebie prawdziwej drugiej połówki? Zastanów się, czy faktycznie warto inwestować swoje siły w kogoś, kto nigdy nie jest przy tobie, wtedy gdy najbardziej go potrzebujesz.

Znaki zodiaku, które stwarzają dystans emocjonalny >>

Baran

Baran rozpoczyna zodiak, dlatego ma naturę zdobywcy. Chcesz przewodzić, przejąć kontrolę i odważnie kroczyć przez życie. Jesteś pewna siebie, a to sprawia, że nie przyjmujesz "nie" za odpowiedź. Kręcą cię osoby, które tak, jak ty, mają spontaniczną naturę. Niestety, często zakochujesz się w typach niestabilnych emocjonalnie. Chociaż połączyło was wiele podobieństw, ta osoba unika związku. Cały czas cię zwodzi, powodując w twoim życiu brak równowagi. Przez nią tracisz cierpliwość i obniżasz swoje poczucie wartości. Prawdziwą relację stworzysz dopiero z kimś dojrzałym emocjonalnie. Twój partner powinien być szczerą osobą, mówiącą wprost o swoich uczuciach. Lepiej zostaw to, co już ci nie służy, by los mógł podarować ci kolejną szansę.

Strzelec

Kto by pomyślał, że pozytywny Strzelec lubi unieszczęśliwiać się w miłości. Masz wielu wielbicieli zakochanych w twojej duszy od pierwszego wejrzenia. Nikt nie czyni związków tak przygodowymi i romantycznymi, jak ty. Jednak zbyt często przyciągasz do siebie wampiry energetyczne, które wysysają z ciebie twoją iskrzącą energię. Te osoby nie są w stanie zaoferować ci tego, czego naprawdę chcesz. Zamiast  w to brnąć, przeprowadź szczerą rozmowę. Zawsze upewniaj się, na czym stoisz. Zapytaj sympatię, co do ciebie czuje, aby posunąć wasze sprawy dalej. Jeśli wam nie wyjdzie, pogódź się z losem. Czeka cię coś o wiele lepszego. Mentalne bycie czyimś niewolnikiem to dla ciebie największa porażka. 

3 znaki zodiaku, z którymi najlepiej rozmawia się o uczuciach >>