3 znaki zodiaku, które są najkochańsze

Oczywiście "słodycz" nie jest cechą zarezerwowaną tylko dla kilku wybranych znaków zodiaku. Każdy może być kochany, miły i dobroduszny, niezależnie od tego, kiedy się urodził. W astrologii cechy takie jak życzliwość i uprzejmość manifestują się na różne sposoby. Na przykład ludzie, których słońce, księżyc lub znak wschodzący są rządzone przez żywioł ognia, wyrażają sympatię poprzez swój optymizm. Uziemione znaki ziemi zwykle wyciągają pomocną dłoni. Znaki powietrza są przyjacielskie, a znaki wodne niezwykle empatyczne. Czy znajdujesz się na poniższej liście? A te 3 znaki zodiaku znajdują się w kręgu najbliższych ci osób?

RAK (21 czerwca - 22 lipca)

Rak może wyglądać na twardziela i mieć swoje nastroje, jednak pod jego skorupą kryje się łagodne, kochane wnętrze. Ten znak wody jest niewątpliwie jedną z najukochańszych dusz w twoim otoczeniu. Współczujący Krab wczuwa się w rolę opiekuna, który robi wszystko, co w jego mocy, aby pielęgnować w innych poczucie bezpieczeństwa. Nie odwraca wzroku od cudzej krzywdy. Zawsze stara się być miły i pomocny niezależnie od sytuacji. W końcu rządzi nim księżyc, symbol matki, pogłębiający jego wrażliwość. Rak intuicyjnie odczytuje emocje innych osób, przez co doskonale wie, jak im pomóc.

WAGA (23 września - 23 października)

Obecność Wagi jest lekarstwem na każdy smutek. Oto znak zodiaku, który kocha równowagę i zaprowadzi ją również w twoim życiu. W dodatku dzięki żywiołowi powietrza ma zdolność znajdywania wspólnego języka się z każdym człowiekiem. Za to rządząca nią planeta Wenus czyni ją kochającą boginią. Oto przeciwieństwo królowej dramatu. Waga unika konfliktów za wszelką cenę i godzi zwaśnione strony. Zamiast unosić się gniewem, kieruje się dobrocią. Nie lubi mieć wrogów, toteż nie pali mostów. Nie będzie próbować wbić ci noża w serce.

RYBY (19 lutego - 20 marca)

Jeśli kiedykolwiek znalazłaś się blisko Ryb, wiesz, że ten znak wody ma miękkie serce. Został obdarzony niezwykłą wrażliwością i wysoko rozwiniętą inteligencją emocjonalną. Współczuje wszystkim, tylko nie sobie, stawiając innych ludzi na pierwszym miejscu. Ugodowe Ryby lubią płynąć z prądem i rzadko odczuwają potrzebę kołysania łodzią ostrymi słowami. Rządzi nimi marzycielski Neptun, który obdarzył je silną intuicją. W mig odczytują uczucia innych, próbując natychmiast rozweselić atmosferę. Kiedy powierzysz Rybom swój problem, zrobią wszystko, że ci pomóc.