1. Zdobywanie punktów nie mogłoby być łatwiejsze. Wystarczy, że...

... się zarejestrujesz. Dołączając do SEPHORA UNLIMITED, zyskujesz już na „dzień dobry”, otrzymując przy pierwszych zakupach powitalny prezent kosmetyczny (i to nie byle jaki - zaufaj nam). 

Jako uczestnicy programu lojalnościowego nagradzani jesteśmy jednak nie tylko za to. Punkty przyznawane są także - uwaga - za każde zakupy w perfumerii, recenzowanie zakupionych kosmetyków czy nawet wykonywanie określonych „misji” takich jak testowanie nowych produktów i usług, co samo w sobie jest już przywilejem. 

Jakby tego było mało, nic nie stoi na przeszkodzie, aby punkty zdobywać za granicą (w perfumeriach sieci SEPHORA w całej Europie i na Bliskim Wschodzie) - program lojalnościowy jest międzynarodowy.

Mat. prasowe

2. Możliwość „spersonalizowania” benefitu

W praktyce oznacza to, że dopasowujesz go do siebie, swoich potrzeb i pragnień. Jako członkowie sami decydujemy, co zrobimy z każdymi 250 zdobytymi punktami. A opcji nie brakuje. Możemy wymienić je na rabat w wysokości 10%, prezent kosmetyczny (1 z 10, do wyboru mamy m.in. kultową maskarę Better Than Sex od Too Faced, ikoniczny tonik Pixi, a w przypadku statusu Gold - zestaw do pielęgnacji twarzy Eisenberg czy bestsellerowy błyszczyk Gloss Bomb od Fenty Beauty) lub darowiznę na partnerską organizację charytatywną (w Polsce można wesprzeć fundację Sukces Pisany Szminką, z którą SEPHORA współpracuje od 5 lat), robiąc coś dobrego dla innych.

3. Nieograniczony dostęp do ofert specjalnych

Masz bzika na punkcie kosmetyków, a SEPHORA jest dla ciebie jak drugi dom? ;) W takim razie donosimy, że najbardziej aktywni członkowie SEPHORA UNLIMITED mogą liczyć na mnóstwo przywilejów dodatkowych i nieograniczony dostęp do ofert specjalnych.

Jak to działa? Jeśli w ciągu 12 miesięcy zdobędziesz w ramach programu lojalnościowego 2500 punktów, uzyskasz tzw. status Gold, który otwiera drzwi do świata ekskluzywnych okazji. Do związanych z tym bonusów należą m.in. stały 15% na ulubioną markę, niespodzianka z okazji urodzin, wyjątkowe oferty rabatowe czy zaproszenia na spotkania ze światowej sławy beauty ekspertami.

 

Co jeszcze się zmieniło? SEPHORA UNLIMITED to kolejny krok podjęty z myślą o planecie, której sieć nie chce dokładać zmartwień. Wraz z wprowadzeniem nowej wersji programu lojalnościowego, SEPHORA całkowicie rezygnuje z plastikowych kart członkowskich - ich wirtualne wersje są dostępne w aplikacji oraz po zalogowaniu się do swojego konta online.

Więcej informacji na temat SEPHORA UNLIMITED znajdziesz na sephora.pl. Rejestracja zajmuje tylko kilka sekund, a płynących z tego korzyści - jak widać - jest naprawdę sporo.