Śniadanie w Londynie: Palm Vaults

Nawet w deszczowy londyński dzień poczujecie się tu jak w Miami. Palm Vaults to mała pastelowa kawiarnia i śniadaniownia położona w dzielnicy Hackney. Wnętrze utrzymane jest w odcieniach millennial pink i mięty, z sufitu zwisają tu kwiaty, niektóre ściany pokryte są cegłą albo lustrami, siedzi się z kolei na aksamitnych różowych fotelach przy najbardziej instagramowych stolikach, czyli takich z marmurowymi blatami. Za szklaną ladą czekają na was pastelowe torty i piękne słodkości, w karcie m.in.: avocado toast, chlebek bananowy z kokosowym jogurtem, smoothie, kanapki z masłem orzechowym, kolorowe kawy (także te z brokatem) i jeszcze wiele wiele innych pysznych wegańskich pozycji.
Adres: 411 Mare St, London E8 1HY, Wielka Brytania

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agat Wojtczak (@ombreby) Paź 28, 2018 o 4:43 PDT

Śniadanie w Londynie: Farm Girl

Chyba najbardziej znana z instagrama londyńska kawiarnia i śniadaniownia. Jeśli obserwujecie profile influencerek, które mieszkają w Londynie albo odwiedzają to miasto podczas London Fashion Week, na pewno kojarzycie różowy stolik zastawiony jagodowymi pankejkami, tostami z awokado i niebieską matchą. Farm Girl to kawiarnia znajdująca się przy słynnej Portobello Road. By zjeść tu śniadanie albo brunch najpierw trzeba "odstać" swoje w kolejce. Co ciekawe, samo wnętrze Farm Girl jest dość ciemne i utrzymane w odcieniach szmaragdowej zieleni. Dlatego jeśli chcecie uzyskać instagramowe zdjęcie, musi wam się udać zająć miejsce przy jednym z dwóch różowych stolików na zewnątrz. 
Adres: 59A Portobello Rd, London W11 3DB, Wielka Brytania

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Farm Girl Cafe (@farmgirlcafe) Lip 2, 2018 o 3:03 PDT

Śniadanie w Londynie: Grind

Grind to sieć kawiarni i barów. W części z nich wypijecie różowe drinki, w innych zjecie pyszne (i bardzo instagramowe śniadanie - oczywiście przy marmurowym stoliku). We wnętrzach (w zależności od lokalu) znajdziecie białą cegłę, aksamitne obicia foteli i neony, w karcie czekają na was m.in.: owsianka na mleku kokosowym z pistacjami i kawałkami brzoskwini, tosty z awokado z jajkiem w koszulce i łososiem marynowanym w soku z buraka oraz açaí bowls.
Adres: Shoreditch Grind, 213 Old St, London EC1V 9NR, Wielka Brytania

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Grind® (@grind) Lip 30, 2018 o 7:04 PDT