Kalejdoskop (01.01.2023)

Eksperyment jakiego jeszcze nie było. Odcinki są nie po kolei, choć w sieci znajdziemy już rozwiązanie na chronologię tego serialu.

Genialny złodziej i jego ekipa planują wielki skok, który pozwoli im zgarnąć 7 miliardów dolarów. Plany niweczą im jednak chciwość i zdrada.

Zakłamane życie dorosłych (04.01.2023)

Neapol, lata 90. XX w. Zahukana nastolatka zaprzyjaźnia się z niecierpianą przez rodziców ciotką, aby lepiej zrozumieć siebie i swoje miasto.

Madoff: Potwór z Wall Street (04.01.2023)

Serial dokumentalny o drodze na szczyt i upadku Berniego Madoffa. Amerykanin stworzył największą piramidę finansową w historii Wall Street.

Ginny & Georgia: Sezon 2 (05.01.2023)

Życie w Wellsbury przynosi Georgii i Ginny nowe związki i wyzwania. Wszystko mogą jednak zepsuć tajemnice z przeszłości.

Kowbojka z Kopenhagi (05.01.2023)

Serial od Nicolasa Windinga Refna, twórcy "Drive" czy "Neone Demon". Tak jak w przypadku filmów tego reżysera fabuła toczy się powoli, ale aspekt wizualny jest dopracowany perfekcyjnie. Te kolory - wow!

Była traktowana jak amulet przynoszący szczęście i przechodziła z rąk do rąk. Teraz ta kobieta o nadnaturalnych zdolnościach postanawia się zemścić.

Bielmo (06.01.2023)

Aby rozwikłać zagadkę morderstwa w akademii wojskowej West Point, emerytowany detektyw korzysta z pomocy bystrego kadeta, który zwie się Edgar Allan Poe.

W roli głównej: Christian Bale.

Sexify: Sezon 2 (11.01.2023)

Kontynuacja polskiego hitu. Gdy przyszłość ich start-upu robi się niepewna, trzy młode przedsiębiorczynie muszą zmierzyć się z konkurencją, wymogami inwestora i problemami osobistymi.

Makanai: W kuchni domu maiko (12.01.2023)

Dwie przyjaciółki jadą do Kioto, by zrealizować marzenie o byciu maiko. Kiedy jednak zamieszkują pod jednym dachem, każda podąża inną drogą.

Wikingowie: Walhalla: Sezon 2 (12.01.2023)

Starzy i nowi wrogowie czekają na Freydis, Leifa i Haralda, którzy rozpierzchli się po świecie w poszukiwaniu władzy i kolejnych krain do podbicia. W jednej z ról zobaczymy Marcina Dorocińskiego. 

Break Point (13.01.2023)

Podobał wam się serial "Formuła 1. Jazda o życie"? Netflix zamówił podobny serial, ale o gwiazdach tenisa. Uwaga, na ekranie pojawi się Iga Świątek!

Serial dokumentalny, w którym towarzyszymy grupie profesjonalnych tenisistów – na korcie i poza nim – podczas sezonu pełnego trudnych wyzwań.

Różowe lata 90. (19.01.2023)

Tęskniliście za kultowym serialem z Milą Kunis, Ashtonem Kutcherem, Topherem Gracem czy Wilmerem Valderramą? Netflix przygotował nową wersję tego hitu, ale spokojnie, odtwórcy tamtych ról pojawią się i w tym serialu.

Hej, Wisconsin! Jest rok 1995, a Leia Forman, córka Erica i Donny, spędza lato u dziadków, gdzie wkręca się w towarzystwo nowej ekipy z Point Place.

Narwik (23.01.2023)

Młody norweski żołnierz walczy w okopach, a czekająca na niego w domu żona przeżywa ciężkie chwile w okupowanym przez Niemców Narwiku.

Świat oczami Cunk (31.01.2023)

Jeśli jesteście na TikToku to z pewnością widzieliście już urywki tego show zrealizowanego pierwotnie dla BBC. Jest bardzo zabawnie, a za serialem stoją twórcy "Black Mirror."

Philomena Cunk pokazuje, co ludzkości wyszło, a co niekoniecznie, w tym dowcipnym paradokumencie o historii cywilizacji.

Pamela: Historia miłosna (31.01.2023)

Pamela Anderson opowiada o drodze do sławy, kłopotliwych romansach i skandalu związanym ze słynną sekstaśmą.