Diabeł w Ohio (2.09.2022)

Aby ochronić młodą pacjentkę, która uciekła z tajemniczej sekty, lekarka zabiera ją do własnego domu, narażając swoją rodzinę i życie.

Chef's Table: Pizza (7.09.2022)

Zasmakuj najlepszej pizzy świata przygotowywanej przez szefów kuchni, którzy ze wszystkich składników najbardziej cenią pasję, kreatywność i pracowitość.

Cyberpunk: Edgerunners (13.09.2022)

W dystopijnym mieście, w którym cybernetyczne modyfikacje organizmu to norma, zdolny chłopak z ulicy chce zostać wyjętym spod prawa najemnikiem - edgerunnerem.

Zaginięcie w Lørenskog (14.09.2022)

Znika żona miliardera. Aby dojść do prawdy, norweska policja musi poradzić sobie z rozszalałą prasą i kłamiącymi informatorami. Na podstawie autentycznych wydarzeń.

Broad Peak (14.09.2022)

Po wejściu na Broad Peak Maciej Berbeka dowiaduje się, że jego sukces nie był tak wielki, jak mu się wydawało. Po 25 latach rusza w drogę, żeby dokończyć to, co zaczął.

Szkoła złamanych serc (14.09.2022)

Nowa wersja kultowego serialu dla nastolatków z lat 90.

Amerie (zbuntowana i wyszczekana 16-latka) staje się wyrzutkiem, gdy ujawniona zostaje stworzona przez nią mapa pokazująca, kto i co robił z kim w ostatnim roku. Aby okiełznać hiperseksualnych uczniów, szkoła wprowadza specjalny program edukacji seksualnej. Tymczasem Amerie próbuje odzyskać reputację i zaprzyjaźnia się z innymi outsiderdami: Quinni (brutalnie szczerą neuroróżnorodną dziewczyną) oraz Darrenem (ambitnym gigagejem). Wspólnie pokonują serwowane im przez otoczenie wyzwania związane z miłością, seksem i odrzuceniem.

Zróbmy zemstę (16.09.2022)

Zdetronizowana królowa ekskluzywnej szkoły prywatnej w tajemnicy umawia się ze skromną nową uczennicą, że każda z nich zemści się na wrogach drugiej.

Przeznaczenie: Saga Winx. Sezon 2 (16.09.2022)

Studenci Alfei muszą obronić Solarię przez potężnymi wrogami, którzy - być może - już przeniknęli do szkoły. Bloom ma problemy z kontrolowaniem swoich mocy.

Bling Ring: Prawdziwa historia skoku na Hollywood (21.09.2022)

Grupa nastolatków z Los Angeles okradających domy gwiazd wzbudziła sensację w mediach i stała się inspiracją dla filmu. Teraz możemy poznać relacje dwójki z nich.

Wymarzone życie Georgie Stone (22.09.2022)

W tym dokumencie Georgie Stone opowiada o swojej przemianie z dziecka w nastoletnią aktywistkę, o swoim życiu oraz walce o prawa osób transpłciowych.

ATHENA (23.09.2022)

Tragiczna śmierć młodego chłopca wywołuje na osiedlu Athena prawdziwą wojnę, w której kluczową rolę odgrywają starsi bracia ofiary.

Film w reżyserii Romaina Gavrasa, który razem z Ladj Ly stworzył również scenariusz. 

Dziewczyny z tylnych ławek (23.09.2022)

Pięć licealnych przyjaciółek, teraz po trzydziestce, jak co roku planuje wspólny wypad za miasto. Jednak tym razem jedna z nich właśnie odkryła, że jest chora na raka.

Blondynka (28.09.2022)

Oparty na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates odważny, fikcyjny portret Marilyn Monroe z Aną de Armas w roli głównej.

Cesarzowa Sisi (29.09.2022)

W XIX-wiecznej Austrii namiętna i buntownicza Sisi oraz cesarz Franciszek Józef walczą o swoją miłość pośród nacisków, spisków i walki o władzę na wiedeńskim dworze.