Z długiej listy premier wybraliśmy najważniejsze tytuły, od których się nie oderwiecie. Sprawdźcie nowości Netflix na styczeń 2022 - na pewno was nie zawiodą. 

Kolacja dla czworga (05.01.2022)

W równolegle biegnących wątkach tej komedii romantycznej czworo zaprzyjaźnionych ze sobą singli wchodzi w alternatywne związki, podważając koncepcję bratnich dusz.

Zbuntowani (05.01.2022)

Dla fanów teenage drama typu "Szkoła dla elity" czy produkcji musicalowych.

Gdy EWS szykuje się na przyjęcie nowych uczniów przeżywających pierwsze miłości i przyjaźnie, tajemnicze stowarzyszenie grozi, że pokrzyżuje ich muzyczne plany.

Undercover: Sezon 3 (10.01.2022)

Chcąc odmienić swoje życie, Bob podejmuje się tajnej misji zidentyfikowania policyjnego kreta, ale na jego drodze znów staje Ferry Bouman.

Ksero (13.01.2022)

Studentka, która straciła stypendium, po tym jak do sieci trafiły jej zdjęcia z imprezy, stara się odkryć, co tak naprawdę stało się tej pamiętnej nocy.

Wielki zwycięzca ostatniego Festival Film Indonesia.

After Life: Sezon 3 (14.01.2022)

Finałowy sezon!

Już nie tak agresywnie zrzędliwy dziennikarz Tony (nadal świetny Ricky Gervais) zda sobie sprawę z tego, że pomaganie innym daje mu powód do dalszego życia i szczęścia po śmierci ukochanej żony. 

Mistrzowie mistyfikacji: Historie słynnych oszustów (18.01.2022)

Wstrząsający serial dokumentalny o okrutnym oszuście, który, podszywając się pod brytyjskiego szpiega, manipuluje swoimi ofiarami i okrada je oraz ich rodziny.

Azja o północy: Jedzenie, taniec, marzenia (20.01.2022)

Nocna podróż po sześciu ikonicznych miastach Azji oraz kuchni, sztuce, kulturze, klubach i subkulturach, dzięki którym są wyjątkowe.

Ozark: Sezon 4: Część 1 (21.01.2022)

Jeden z najlepszych seriali od Netflix powraca. W końcu pojawia się szansa, by wyrwać się ze szponów kartelu, ale rodzinne waśnie Byrde’ów mogą doprowadzić ich do zguby.

Monachium: W obliczu wojny (21.01.2022)

Ekranizacja powieści Roberta Harrisa. Jesienią 1938 roku Europa stoi na skraju wojny. W tej napiętej atmosferze brytyjski urzędnik Hugh Legat i niemiecki dyplomata Paul von Hartmann spotykają się na konferencji w Monachium. Z początkiem negocjacji dwóch dawnych przyjaciół trafia w sam środek sieci intryg politycznych i niebezpieczeństwa. Oczy całego świata zwrócone są na nich. Czy można uniknąć wojny, a jeśli tak, to jakim kosztem?

Snowpiercer: Sezon 3 (25.01.2022)

Sześć miesięcy później Layton wciąż poszukuje na całym świecie warunków do życia, a pałający gniewem i żądzą zemsty Wilford depcze mu po piętach. Nowe odcinki będą trafiać na Netflix co tydzień.

Wybrana (27.01.2022)

Produkcja twórców serialu „The Rain”.

Świat nastolatki, która odkrywa niepokojąca prawdę czającą się w jej sennym duńskim miasteczku, staje na głowie. 

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie (28.01.2022)

Czarna komedia w środku zimy? Czemu nie.

Zawód miłosny sprawia, że każdy dzień w życiu Anny wygląda tak samo. Z lampką wina w ręce patrzy w okno, obserwując, jak życie toczy się bez jej udziału. Gdy do domu naprzeciwko wprowadza się przystojny nowy sąsiad i jego urocza córeczka, Anna zaczyna dostrzegać światełko w tunelu. Przynajmniej do dnia, gdy jest świadkiem makabrycznego morderstwa... a może tylko jej się zdawało?

W rolach głównych: Kristen Bell, Tom Riley