Nuovo Olimpo (1.11.2023)

W Rzymie lat 70. przypadkowe spotkanie Enei i Pietro w kinie przeradza się w niezapomniany romans. Jednak przeznaczenie postanawia ich rozdzielić.

Póki morderstwo nas nie rozłączy: Söring kontra Haysom (1.11.2023)

Czy Jens Soering zamordował w 1985 r. rodziców swojej dziewczyny, czy to ona jest winna? Ten serial dokumentalny szuka odpowiedzi na to pytanie.

Światło, którego nie widać: Mini serial (2.11.2023)

Oparta na nagrodzonej Pulitzerem powieści historia Marie-Laure Leblanc, niewidomej francuskiej dziewczyny ukrywającej się z ojcem i wujem samotnikiem w St. Malo we Francji, oraz Wernera, genialnego, zwerbowanego przez hitlerowców niemieckiego nastolatka, który specjalizuje się w naprawie radioodbiorników. Marie-Laure i Werner nawiązują potajemną więź, która rozświetla mroki II wojny światowej.

W rolach głównych wystąpili: Louis Hofmann, Lars Eidinger, Marion Bailey oraz Hugh Laurie i Mark Ruffalo oraz debiutująca na ekranie Aria Mia Loberti. Za reżyserię odpowiadał Shawn Levy ("Stranger Things", "Noc w muzeum", "Free Guy").

NYAD (3.11.2023)

Sportsmenka Diana Nyad w wieku 60 lat postanawia spełnić życiowe marzenie — przepłynąć 177 kilometrów z Kuby na Florydę przez otwarty ocean.

W rolach głównych Annette Bening i Jodie Foster.

Robbie Williams (8.11.2023)

Po 25 latach wielkiej solowej kariery Robbie wspomina swoją młodość i opowiada o życiu spędzonym w świetle reflektorów.

W szponach Twin Flam (8.11.2023)

Byli klienci firmy mającej pomagać odnaleźć prawdziwą miłość opowiadają w tym serialu o szokujących praktykach, jakich dopuszczali się założyciele.

Zabójca (10.11.2023)

Nowy film Davida Finchera z Michaelem Fassbenderem w roli głównej.

Niecelny strzał sprawia, że zabójca musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i samym sobą, goniąc za zemstą, w której — jak twierdzi — nie ma nic osobistego.

Suburræterna (14.11.2023)

Rzymem rządzi chaos. Dawne sojusze słabną, a rosnące w siłę klany wywołują kolejne konflikty. Świat „Suburry” już nigdy nie będzie taki sam.

Informacja Zwrotna (15.11.2023)

Na podstawie powieści Jakuba Żulczyka.

Rockman, który z powodu alkoholizmu stracił kontakt z rodziną i ma problemy z pamięcią, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu zaginionego syna.

The Crown: Sezon 6: Część 1 (16.11.2023)

To już finał serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Najnowsze cztery odcinki pokażą ostatnie miesiące życia księżnej Diany.

Królowa Elżbieta II oddaje się refleksjom o swoim dziedzictwie. Diana szokuje społeczeństwo w ostatnich tygodniach życia. Monarchia zostaje poddana ocenie.

Zupełnie normalna rodzina (24.11.2023)

Świat idealnej na pierwszy rzut oka rodziny lega w gruzach, gdy szokujące morderstwo pokazuje, jak daleko gotowi są się posunąć, aby się ochronić.