Książęta: Sezon 2 (1.11.2022)

Niechętnie podchodzący do swoich nowych obowiązków Wilhelm obawia się, że za tytuł następcy tronu zapłaci wszystkim, na czym mu zależy.

Turbulencje: Sezon 4: Część 1 (4.11.2022)

Ostatni sezon! Doświadczona stratą i cierpieniem rodzina Stone’ów oraz pasażerowie lotu 828 poszukują prawdziwego znaczenia swoich wezwań, podczas gdy wokół mnożą się złowrogie znaki.

Enola Holmes 2 (4.11.2022)

Enola Holmes powraca. Po rozwiązaniu pierwszej sprawy nastolatka idzie w ślady słynnego brata, Sherlocka i otwiera własną agencję. Szybko się przekonuje, że życie kobiety detektywa nie jest takie proste. Zrezygnowana jest już gotowa zamknąć swój biznes, gdy nagle w progu jej agencji zjawia się sprzedawczyni zapałek bez grosza przy duszy i daje młodej detektyw pierwsze zlecenie z prawdziwego zdarzenia: Enola musi odszukać zaginioną siostrę. Prosta z pozoru sprawa okazuje się o wiele bardziej zagmatwana i rzuca Enolę w nieznane rejony...

The Crown: Sezon 5 (9.11.2022)

Inspirowany życiem członków brytyjskiej rodziny królewskiej serial doczekał się 5. sezonu. W nowych odcinkach poznamy historie, które miały miejsce na początku lat 90. Na arenie pojawia się nowy premier, Diana i Karol toczą wojnę w mediach, a rola monarchii jest coraz częściej kwestionowana. Czy Korona nadal jest potrzebna?

Niezapomniane święta (10.11.2022)

Nowy film z Lindsay Lohan, która po latach powraca na ekran. Bogata, rozpieszczona dziewczyna traci pamięć w wyniku wypadku na nartach i trafia na święta do nieradzącego sobie w życiu wdowca i jego córki.

Stan Alabama kontra Brittany Smith (10.11.2022)

Dokument o wstrząsającej przeprawie kobiety powołującej się na obowiązujące w Alabamie prawo do obrony koniecznej po zabiciu mężczyzny, który ją napadł.

Dopaść pielęgniarza zabójcę (11.11.2022)

Dokument ujawniający, jak śledczy dowiedli, że pielęgniarz intensywnej terapii Charles Cullen zabijał pacjentów, i jak niemal udało mu się uniknąć odpowiedzialności.

Osobliwość (16.11.2022)

Florence Pugh w nowym filmie kostiumowych od Netflix.

Rok 1862. Pielęgniarka wyjeżdża z Anglii do odległej irlandzkiej wioski, aby zbadać sprawę pewnej dziewczynki i jej rzekomo cudownego postu.

1899 (17.11.2022)

Pasażerowie płynący do Nowego Świata w nadziei na lepsze życie natykają się na statek dryfujący na otwartym morzu. Nie przeczuwają, że to początek koszmaru.

Już nie żyjesz: Sezon 3 (17.11.2022)

Dla Jen i Judy wszystko zaczęło się od wypadku samochodowego. Kolejna kraksa może zburzyć ich wielką przyjaźń. Widocznie nie było innej drogi.

Wednesday (23.11.2022)

Makabrycznie bystra i sarkastyczna Wednesday Addams prowadzi śledztwo w sprawie serii zabójstw, przysparzając sobie nowych przyjaciół - i wrogów - w Akademii Nevermore.

W roli głównej wystąpiła Jenna Ortega, a na ekranie pojawi się również Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie i Christina Ricci.