Stranger Things 4: Część 2 (01.07.2022)

Jeśli jeszcze nie obejrzeliście do końca 4. sezonu, to musicie to nadrobić i nie chodzi nam tylko o gitarową solówkę Eddie'go!

Przyjaciele są rozproszeni po świecie, ale z wielką determinacją stawiają czoło przerażającej przyszłości. To jednak dopiero początek. Początek końca.

Dziewczyna ze zdjęcia (06.07.2022)

Tytuł, który na długo zostaje w pamięci... Dokument o znalezionej przy drodze umierającej kobiecie, która zostawia syna, mężczyznę podającego się za jej męża i mrożące krew w żyłach tajemnice.

Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy (06.07.2022)

Adaptacja bestsellerowej książki Jennifer E. Smith producentów słynnej serii "Do wszystkich chłopców".

Clare i Aidan ustalili, że się rozstaną przed pójściem na studia. Podczas swojej ostatniej randki wracają do miejsc i wydarzeń ważnych dla swojego związku — pierwszego spotkania, pierwszego pocałunku i pierwszej kłótni. Niezwykły wieczór sprawia, że zaczynają się zastanawiać, czy ich licealna miłość ma szansę przetrwać. 

Boo, Bitch (08.07.2022)

Dwie kumpele w ostatniej klasie liceum czynią rozpaczliwe wysiłki, żeby ktoś je zauważył. Ale kiedy jedna z nich staje się duchem, musi zmienić taktykę — póki może.

Niebezpieczne związki (08.07.2022)

Célène zaczyna naukę w nowej szkole i zakochuje się w cynicznym Tristanie. Nie ma pojęcia, że jest przedmiotem jego zakładu z królową mediów społecznościowych, Vanessą.

Resident Evil: Remedium (14.07.2022)

Niemal 30 lat po odkryciu wirusa T dochodzi do wybuchu epidemii, który ujawnia mroczne sekrety Korporacji Umbrella. Serial nawiązujący do popularnej serii gier.

Perswazje (15.07.2022)

Najnowsza ekranizacja powieści Jane Austen z Dakotą Johnson w roli głównej.

Osiem lat temu Anne Elliot dała się przekonać, żeby nie wychodzić za przystojniaka z biednej rodziny. Czy gdy spotkają się znowu, znowu zrezygnuje z szansy na miłość?

Alba (15.07.2022)

Alba budzi się na plaży ze śladami gwałtu, ale nie pamięta niczego z poprzedniej nocy. Dowiaduje się, że gwałciciele to koledzy jej chłopaka.

Virgin River: Sezon 4 (20.07.2022)

Mel próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jack zmaga się z przeszłością, która sabotuje jego przyszłość. W Virgin River zjawiają się nowe twarze.

Gray Man (22.07.2022)

Ryan Gosling, Ana de Armas i Chris Evans w najdroższym filmie w historii Netfliksa. Angaż otrzymali także Regé-Jean Page (gwiazda serialu "Bridgertonowie"), Billy Bob Thornton, Alfre Woodard, Wagner Moura, Jessica Henwick, Dhanush, a także Julia Butter. Wow! Za reżyserię odpowiedzialni są bracia Russo.

 Adaptacja debiutanckiej powieści Marka Greaneya z 2009 roku o tym samym tytule. Nieuchwytny oficer CIA odkrywa kompromitujące sekrety agencji. Jego śladem rusza bezwzględny agent socjopata, który wyznaczył nagrodę za jego głowę.

Najbardziej znienawidzony człowiek w Internecie (27.07.2022)

Nowy serial dokumentalny pokazujący krucjatę pewnej matki przeciwko bezwzględnemu właścicielowi strony z pornografią.