Awantura (6.04.2023)

Hit ostatnich tygodni od słynnego studia A24. W rolach głównych genialna Ali Wong ("Chyba na pewno ty") oraz Steven Yeum ("Minari", "The Walking Dead")

Incydent przemocy drogowej, w którym uczestniczy dwoje nieznajomych, wywołuje konflikt, który wyciąga z nich to, co najgorsze. Spora dawka czarnego humoru i życiowych sytuacji. 

Przez ocean (7.04.2023)

Marsylia, lata 40. XX wieku. Dwoje Amerykanów i ich sojusznicy pomagają artystom, pisarzom i innym uchodźcom uciec z Europy w czasach II wojny światowej. Serial inspirowany prawdziwą historią Variana Frya, Mary Jayne Gold i organizacji Emergency Rescue Committee.

W rolach głównych: Gillian Jacobs, Cory Michael Smith, Lucas Englander, Corey Stoll

Głodni (7.04.2023)

Coś dla fanów programów kulinarnych.

"Dwudziestokilkuletnia Aoy prowadzi rodzinną restaurację w starej dzielnicy Bangkoku. Pewnego dnia zostaje zaproszona do dołączenia do zespołu "Hunger", skupiającego najlepszych luksusowych szefów kuchni w Tajlandii i kierowanego przez słynącego z ciętego języka i wybuchowego szefa Paula."

Toothpari: Ukąszenie miłości (12.04.2023)

Jeśli brakuje wam komedii romantycznych i filmów o miłości to mamy dla was coś nietuzinkowego. Zbuntowana wampirzyca ze złamanym zębem zakochuje się w nieśmiałym dentyście z Kalkuty — czy rozdzielą ich ludzkie i nadprzyrodzone siły?

Facet z Florydy (13.04.2023)

Skompromitowany i zadłużony gliniarz wraca na rodzinną Florydę, żeby zrealizować podejrzaną misję, po czym pakuje się w mordercze poszukiwanie skarbu. Na ekranie pojawią się: Edgar Ramire, Abbey Lee, Anthony LaPaglia, Clark Gregg oraz Otmara Marrero.

Obsesja (13.04.2023)

Zmysłowe połączenie thrillera i romansu na podstawie kontrowersyjnej powieści "Skaza" autorstwa Josephine Hart. Pozycja obowiązkowa dla fanów "Sex/Life", czy "Pięćdziesięciu twarzy Greya".

Romans szanowanego londyńskiego chirurga z narzeczoną jego syna przeradza się w erotyczne zauroczenie, które może odmienić ich życie na zawsze.

Dyplomatka (20.04.2023)

"Dyplomatka dostaje prestiżowe stanowisko ambasadorki w Wielkiej Brytanii. Pracy nie ułatwia jej trudne małżeństwo ze znanym politykiem i międzynarodowy kryzys." W obsadzie znaleźli się Keri Russell, Rufus Sewell, czy Ali Ahn. Za serial odpowiada Debora Cahn, scenarzystka i producentka takich hitów jak "Homeland", "Fosse/Verdon", "Viny", czy "Chirurdzy"

Małżeństwo po indyjsku: Sezon 3 (21.04.2023)

Swatka Sima Taparia pomaga znaleźć miłość kolejnym gotowym na małżeństwo singlom z Londynu i Nowego Delhi, przy okazji sprowadzając ich na ziemię.

Firefly Lane: Sezon 2: Część 2 (27.04.2023)

Nawet największa przeszkoda nie stanie na drodze wieloletniej przyjaźni Kate i Tully. Ale czy na pewno nic nie może rozdzielić ich na zawsze?

Pielęgniarka (27.04.2023)

Seriale medyczne macie w małym paluszku? Albo produkcje kryminalne? W takim razie sprawdźcie "Pielęgniarkę".

"Nowa pielęgniarka zaczyna podejrzewać, że głód uwagi jednej z jej koleżanek może wiązać się z serią zgonów pacjentów. Serial oparty na faktach."

Łasuch: Sezon 2 (27.04.2023)

Wyjątkowy chłopiec jelonek Gus zostaje uwięziony przez Ostatnich Ludzi. W ucieczce chce pomóc także niedawno poznanym hybrydom. Nie mają wiele czasu.