11 listopada - dzień wielkiego potencjału

Listopad to szczególny miesiąc obdarzony wibracją liczby 11. W numerologii Jedenastka jest uważana za liczbę mistrzowską. Wiąże się ona z boskością, intuicją i duchowymi przebudzeniami. Reprezentuje również całkowite zestrojenie się ze swoją najwyższą jaźnią. Liczba 11 przypomina, że Wszechświat nieustannie ma nas w swojej opiece. Na pewno dostrzegasz ją w momentach, w których doświadczasz wewnętrznego olśnienia. Dzień 11 listopada służy przyciąganiu do życia dobrobytu i szczęścia. Pomyśl o nim jak o nowiu księżyca. Nie wahaj się powiedzieć na głos swoich życzeń. Masz przed sobą 24 godziny na manifestowanie wspaniałych rzeczy. 

Jedenastka to symbol połączenia ziemi z niebiosami. Nawet sama liczba 11 wygląda jak dwa filary łączące nasz materialny świat ze światem duchowym. 

11.11 w astrologii i numerologii

11 listopada w tym roku przypada w piątek, dzień przypisany planecie Wenus. Ustalenie intencji krążących wokół miłości, relacji i równowagi pomoże nam w pełni wykorzystać potencjał astrologiczny i numerologiczny Jedenastki. We Wszechświecie wszystko jest ze sobą połączone. Sekwencję 1111 uważa się za liczbę anielską. Pomaga spełnić intencje oraz wskazuje na zestrojenie z naturą, jak i mądrością wyższych sfer. 11 listopada to potężny dzień otwierający serce i wzmacniający energię pola serca. Jeśli czujesz się zablokowana lub nie jesteś pewna, czego naprawdę chcesz, wsłuchaj się w swoje wnętrze. Poproś o uwolnienie wszelkich blokad, które hamują twój potencjał. 

Przez cały dzień staraj się świadomie wpuszczać do swojego serca wibracje miłości, zrozumienia, przebaczenia i współczucia, szczególnie w stosunku do samej siebie.

Jeśli jest coś, co chcesz stworzyć lub zamanifestować, data 11.11 sprzyja kreatywnym przedsięwzięciom, modlitwie, rytuałom i podjęciu działania po niekorzystnym okresie zaćmień. Pomyśl o swoim największym marzeniu, a następnie wykonaj trzy kroki (nawet jeśli są małe), które w jakiś sposób pomogą ci zmienić je w rzeczywistość.

Jaki będzie nowy rok numerologiczny 2023? >>

Rytuał manifestacji na 11 listopada

Aby uzyskać najsilniejszy efekt, wykonaj ten rytuał 11 listopada o 11:11 rano lub w nocy.

1. Pozwól sobie na swobodny przepływ myśli i zacznij zapisywać je na kartce. Poświęć na to 11 minut. Pisz o wszystkich rzeczach, które sprawiają ci radość. Może to być coś, co już się wydarzyło, lub doświadczenie, jakiego bardzo pragniesz. Nawet jeśli nie wiesz, co napisać, utrzymuj swój długopis w ruchu, notując, cokolwiek przychodzi ci do głowy.

2. Kiedy upłynie 11 minut, przyjrzyj się temu, co napisałaś. Te słowa wskażą ci, na czym powinnaś skupić swoją energię i czas.

3. Wybierz 3 zapisane słowa lub czynności, które wywołują w tobie najwięcej emocji. Niech to, co najbardziej z tobą rezonuje, zostanie zapisane na oddzielnej kartce. Połóż na sercu prawą dłoń i powtórz następujące słowa: „Daję sobie pozwolenie na wpuszczenie wysokich wibracji do mojego życia, począwszy od dzisiaj”.

4. Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie, jak będzie wyglądało twoje życie, gdy wpuścisz do niego tę pomyślną energię. Zobacz, jak osiągasz wszystko, czego chcesz, napełniając się poczuciem szczęścia. Medytuj nad tą wizją przez 11 minut. Jeśli masz problemy z wizualizacją, zamiast tego wykonaj kolejny swobodny zapis swoich myśli.

5. Mając na uwadze wszystkie swoje wizje, napisz jasną manifestację tego, co pragniesz spełnić w swoim życiu. Postaraj się zwięźle ująć w jednym zdaniu, jakie emocje, uczucia i rzeczy chcesz wnieść do swojej rzeczywistości. Dzięki temu poślesz jasne życzenie do Wszechświata. Oto kilka przykładów, dla ułatwienia:

„Chcę posunąć się naprzód i wnieść do mojego życia więcej spokojnej energii. Pragnę połączyć się ze swoją najwyższą ścieżką.”

„Chcę dać sobie przyzwolenie na szczęście, by znów poczuć się młodo i radośnie."

„Chcę słuchać i szanować swoją intuicję, abym mogła dalej się rozwijać i wnosić do życia więcej obfitości."

„Chcę otworzyć swoje serce na nową miłość i tworzenie nowych doświadczeń z innymi."

Żadna intencja nie jest "niewłaściwa", jeśli to pragnienie płynące prosto z serca. Spróbuj wyrazić ją w pozytywny sposób, wierząc, że na pewno się spełni. Podziękuj sobie za ten rytuał i zakończ go w relaksującej atmosferze.