Pod choinkę

Opis tego wazonu powinnyśmy zacząć od słów "Drogi Mikołaju"... Organiczna forma i piękny naturalny kolor sprawiają, że to jedna z rzeczy, którą najchętniej znalazłybyśmy pod naszą tegoroczną choinką.  

Oświecenie

Ogromne lampy w przyszłym roku wciąż pozostają w trendach. Teraz, zamiast tych najbardziej rozłożystych i wręcz rzeźbiarskich, stawiamy na nieco prostsze formy inspirowane stylem zaczerpniętym z zamkowych komnat. 

Na okrągło 

I do tego pokryta aksamitnym materiałem! Ten model w pełni spełnia nasze marzenia o idealnej pufie do sypialni. To jeden z pierwszych punktów na naszej przyszłorocznej liście wnętrzarskich must have

Minimal

Nienachalna forma, piękne wykonanie i subtelny połysk. Ten stolik zachwyca totalną prostotą - doskonale odnajdzie się w każdym wnętrzu, najlepiej w połączeniu z efektownym wazonem lub rzeźbą. 

Och, ach!

Jeśli jest coś, co łączy całą naszą redakcję, to z pewnością ta zasada: pięknej ceramiki nigdy dość. Ten zestaw misek, talerzy, kubków i akcesoriów jest pięknie szlifowany od wewnątrz, a na zewnątrz pokryty terakotą. Będzie wyglądał świetnie zarówno podczas leniwych niedzielnych śniadań, jak i podczas wyjątkowych uroczystości. W trakcie świątecznej kolacji nie będzie potrzebował dodatkowych akcesoriów - sam w sobie będzie najpiękniejszą ozdobą stołu. 

Chmurka! 

Ten fotel to obecnie jeden z największych obiektów pożądania wszystkich minimalistek i wielbicielek skandynawskiego stylu we wnętrzach. Nas absolutnie zauroczył. 

Rafa koralowa 

Wazon ze zdjęcia powyżej przywodzi nam na myśl część najpiękniejszej rafy koralowej. Doskonale będzie wyglądał w towarzystwie minimalistycznych liści lub gałązek np. eukaliptusa.

Im prościej, tym lepiej

Po kilku latach panowania dużych, pachnących świec w słoikach nastąpił powrót do klasyki. Obecnie najmodniejsze świece to te tradycyjne - długie i cienkie. Możecie je samodzielnie wyginać na różne sposoby, zwijać i łączyć ze sobą, a następnie szykownie dekorować nimi wnętrza. Świeczniki, które widzicie na zdjęciu powyżej, to najpiękniejsze dodatki z tej kategorii, jakie widziałyśmy w ostatnich miesiącach. 

Więcej wnętrzarskich aranżacji z elementami z kolekcji marki JOTEX znajdziecie w naszej galerii>>