Jako dzieci w naturalny sposób przyciągaliśmy magię do swojego życia. Świętowaliśmy zmianę pór roku, robiliśmy amulety, rysowaliśmy znaki z piasku, kamieni i muszli. Podświadomie łączyliśmy się ze swoją intuicją oraz bawiliśmy się swoją wyobraźnią. Niestety, w dorosłości mogliśmy zapomnieć, jak zwrócić się ku potrzebom swojej duszy. Staliśmy się obojętni na głos Wszechświata, przestając wierzyć w "magię", jaką jest duchowość. Straciliśmy swoje supermoce. Czy da się je odzyskać w prosty sposób? 

10 sposobów, by przyciągnąć magię do swojego życia

Napisz scenariusz swojego życia. Przywołaj obfitość. Przełam stary schemat. Świadome praktyki duchowe pomogą ci na nowo pokochać siebie i zamanifestować wspaniałą przyszłość. 

1. Spędzaj czas na łonie natury

Powrót do natury to pierwszy krok, by połączyć się ze swoją duchowością. Świat przyrody jest żywy i pełen mądrości. Jesteśmy jego częścią. Rośliny oraz zwierzęta przypominają nam, w czym tkwi nasza esencja. Spędzanie czasu w ogrodzie czy spacery po lesie przywracają równowagę w umyśle. 

2. Dostrzegaj znaki od Wszechświata

Szukaj znaków. Czy często widzisz powtarzające się liczby anielskie? Korzystaj z  numerologii, aby zrozumieć ich przekaz. Wiadomości od Wszechświata pojawiają się również jako zwierzęta mocy lub konkretne symbole. Pozwól je zinterpretować swojej intuicji. Nie oceniaj, że wszystko dzieje się przypadkiem. W istocie te rzeczy ukazują się tobie, abyś zrozumiała jakąś głębszą prawdę. 

Czujesz zagubienie? Poproś swoich przewodników duchowych o znaki, które wskażą ci właściwy kierunek. 

3. Praktykuj rytuały i tradycje

Obchodzenia świąt i pielęgnowanie tradycji zbliża do duchowości naszych słowiańskich przodków. Przeżywaj wszystkie miesiące w świadomy sposób. Ciesz się każdą równonocą, która symbolizuje nowy początek. Zwróć uwagę na zmieniające się fazy księżyca. Praktykuj rytuały im odpowiadające. Stwórz domowy ołtarzyk, by regularnie naładowywać się dobrą energią. 

Życie w zgodzie z fazami księżyca pogłębia samoświadomość. 

4. Pracuj z kartami tarota

Karty tarota są wspaniałym narzędziem magicznym do połączenia się ze swoją intuicją. Pomogą ci stworzyć świętą i kreatywną przestrzeń, w której dowiesz się o sobie czegoś więcej. Dzięki rozkładowi tarota uzyskasz lepsze zrozumienie sytuacji, w jakiej aktualnie się znajdujesz. Otrzymasz wskazówki pomagające dokonać właściwego wyboru. 

5. Zwróć uwagę na swoje sny

Twoje sny to magiczny portal łączący podświadomość ze sferą duchową. Są pełne znaków i fantastycznych wizji, które nie zdarzyłyby się w życiu na jawie. W snach możesz urzeczywistniać pragnienia lub stawić czoła swoim największym lękom. Interpretacja snów pozwala wyciągnąć wnioski z teraźniejszości. Zapisuj swoje sny, aby nie przeoczyć żadnej żadnej ważnej wskazówki. 

6. Zadawaj pytania

Nie bój się zadawać pytań, aby dowiedzieć się nowych rzeczy. Ciekawość świata aktywuje trzecie oko. Doszukuj się prawdy i zainteresuj się tym, czego zawsze chciałaś się nauczyć. Kwestionuj tematy, z którymi się nie zgadzasz. Chociaż nigdy nie otrzymasz wszystkich odpowiedzi, otworzysz swój umysł na nowe doświadczenia. 

Ciekawość pierwszym stopniem do piekła? W rzeczywistości jest zupełnie na odwrót.

7. Wycisz się

Spędzanie czasu na rozmyślaniach w cichej przestrzeni jest dla nas dobre z wielu powodów. W zgiełku i zatłoczonych miejscach trudno jest usłyszeć głos swojej intuicji. Dopiero sam na sam masz szansę usłyszeć swój cichy głos w środku. Każdego dnia przeznaczaj chwilę na relaks, podczas której robisz coś tylko dla siebie. 

8. Ustal intencje

Czy jesteś pełna zapału i pasji wobec tego, co robisz na co dzień? Ustalenie intencji dotyczącej pracy, związku lub rodziny nadaje życiu prawdziwego znaczenia. Nie marnuj czasu na bezmyślną egzystencję. Miej zamiar. Zacznij od intencji, by być lepszą dla innych, słuchać ze zrozumieniem i zawsze wyciągać pomocną dłoń.

9. Spędzaj czas z dziećmi

Dzieci są z natury magiczne. Kierują się wyobraźnią i wiedzą, jak czerpać radość z małych rzeczy. Spędzanie czasu z pociechami lub, alternatywnie, robienie rzeczy, które kochałaś jako dziecko, pozwoli ci połączyć się z tą dobrą energię. Dzieci przypominają, jak magiczny może być każdy dzień, o ile spojrzysz na świat ich oczami. 

10. Działaj z serca

Miłość do samego siebie napełnia nas miłością do innych. Jeśli traktujesz ludzi z szacunkiem, powraca do ciebie pozytywna energia. Kieruj się dobrocią, a przyciągniesz do siebie wspaniałe doświadczenia. Okaż sobie i bliskim to uczucie już dziś, a dokona się w tobie potężna przemiana. Przekazuj światu taką wibrację, jaką sama pragniesz się otaczać.