1.   Lubimy ubarwiać – w tym numerze piszemy o tym, jak wielcy PROJEKTANCI UŻYWAJĄ PSYCHOLOGII KOLORU, stosując w kolekcjach karmazynową czerwień, głęboki róż czy szmaragdową zieleń.

2.    Serwujemy MODĘ Z KLASĄ IGI ŚWIĄTEK – w maju m.in. tenisowy trend, czyli koszulki polo (Fendi), swetry oversize z dekoltem w literę V (Louis Vuitton) i krótkie pulowery (Etro).

3.    Zawsze szukamy blasku – na przykład w biżuterii, która pasuje do bluz i dżinsów. Ale przede wszystkim w ludziach. Stąd SESJA NIEZWYKŁYCH MAM Z DZIEĆMI, w tym modelki Natalii Siódmak-Jepsen i Inuk, które wystąpiły na majowej okładce Elle.

4.    Zastanawiamy się W JAKIM KIERUNKU ZMIERZA MODA? Czy pokazy na stałe przeniosą się do internetu? Na które marki warto zwrócić uwagę? Gdzie będziemy kupować w niedalekiej przyszłości? Pomogli nam w tym najlepsi polscy eksperci w tej dziedzinie.

5.    Wsłuchujemy się w CELESTE – tym razem w to, co brytyjska gwiazda ma do powiedzenia.

6.    Trzymamy rękę na kulturalnym pulsie i ROZMAWIAMY Z AKTORAMI ALEKSANDRĄ POPŁAWSKĄ i PIOTREM WITKOWSKIM, którzy zagrali w najnowszej produkcji Canal + pt. „Klangor”. Zapowiada się serialowy hit.

7.   ZAMIENIĘ ŻYCIE MIEJSKIE NA WIEJSKIE – pytamy, co sprawia, że coraz chętniej szukamy szczęścia wśród pól i lasów? O tym w reportażu o kobietach, które podczas pandemii na nowo odkryły rodzinne okolice, a nawet rozkręciły pensjonat na Mazurach.

8.    Z czułością piszemy O CIELE I O TYM, JAK SPRAWIĆ MU PRZYJEMNOŚĆ za pomocą kąpieli czy olejków. Trzy inspirujące historie kobiet i ich relacji ze swoją fizycznością.

9.    Komponujemy dla Was LISTA PRZEBOJÓW W POSTACI KOSMETYCZKI PEŁNEJ (SPRAWDZONYCH) HITÓW. Kremy i zapachy - wybrane przez szefową działu urody - w których wszystko gra!

10.    Dbamy o naturalną pielęgnację skóry, proponując NOWY NUMER ELLE Z WODĄ RÓŻANĄ MAKE ME BIO.