1. Na okładce… MAGDALENA KOLEŚNIK, o której za chwilę będzie naprawdę głośno. Aktorka zachwyciła nas rolą, w obsypanym nagrodami na FFF w Gdyni, filmie „Sweat” w reż. Magnusa Von Horna. Laureatkę Kryształowej Gwiazdy ELLE zobaczysz także już niedługo w filmie „Inni Ludzie” oraz serialach Canal + „Klangor” i „Kruk”. Ma hipnotyzujące spojrzenie i nie boi się mówić tego, co myśli i czuje. Utalentowana i niezależna. Nam opowiada o dobrych rolach, które przychodzą do niej same, ważnych momentach w życiu i oswajaniu się z kobiecością.

2. Michał Zaczyński sprawdza w tym numerze czy da się pogodzić MIŁOŚĆ DO MODY I SZACUNEK DO PLANETY. Pod lupę bierze polskie marki i przekonuje, że ani nam, ani firmom odzieżowym nie wypada już ignorować ekologicznego podejście do mody.

3. Monika Kapłan, Anna Kosińska, Ula Rybak, Agata Wojtczak. Co łączy te cztery kobiety? Odwaga. Kiedy wszyscy mówili, że pandemia to najgorszy moment na wystartowanie z własnym biznesem, one poszły pod prąd. NIE ODŁOŻYŁY MARZEŃ NA LEPSZE CZASY, zaryzykowały i wystartowały z własnymi marki.

4. Marcin Świderek, szef działu mody w 60. rocznicę powstania domu mody PACO RABANNE przypomina sylwetkę NIEZWYKŁEGO ARCHITEKTA I PROJEKTANTA, który wyprzedzał swoją epoką i tworzył coś więcej niż niezapomniane ubrania. Dziś jego najodważniejsze projekty interpretują najlepsze domy mody, składając hołd jego twórczości.

5. NEONY I PASTELE rządzą w dodatkach na wiosnę. Nasze stylistki wybrały najbardziej pożądane buty, torebki, okulary i kapelusze tego sezonu, które dawką koloru poprawiają humor w sekundę i równie szybko odmieniają każdą stylizację.

6. Poznaj 23 najlepsze kosmetyki roku 2021! Już dziesiąty raz 45 redaktorek urody ze wszystkich edycji ELLE przyznało tytuł ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS najlepszym kosmetykom. Od zapachu, przez makijaż po pielęgnację ciała, twarzy i włosów. Zobacz najlepsze polskie i zagraniczne kosmetyczne premiery roku!

7. Podpowiadamy sposób na ŻYCIOWY RESTART. Która z nas nie marzy o tym, aby czasem przemeblować swoje życie, zrobić jakąś woltę, zacząć wszystko od nowa. Odkrywamy magię słowa „Rebranding” i sprawdzamy, jakie zyski obiecuje.

8. Aktywistki, prawniczki, naukowczynie. Odkrywamy 11 INSPIRUJĄCYCH KOBIET, którym się chce zmieniać świat na lepsze i zarażać innych energią do działania.

9. Ruszamy z PODCASTAMI ELLE&ONA! Do każdego numeru dokładamy podcast z jedną z bohaterek numeru! Czytaj i słuchaj ELLE.

10. Kwietniowe ELLE możesz mieć również w wersji z dodatkiem, tym razem z INTENSYWNIE REGENERUJĄCYM OLEJKIEM DO TWARZY D'Alchemy.