Przedstawiamy 10 powdów, dla których warto mieć grudniowe ELLE:

1. Helena Norowicz, Bohoboco, Asia Typek, Zosia Chylak, Zuza Krajewska i JAC - laureaci ELLE Style Awards2015 wystąpili w wyjątkowej sesji autorstwa Marty Wojtal i opowiedzieli o swoim stylu, przełomowych momentach, planach oraz marzeniach.

2. Glamcore to nowe zjawisko w świecie mody. O powracającym trendzie na wszytsko, co błyszczące, krzyczące i lekko kiczowate pisze Marcin Świderek.

3. Justyna Kisielewicz maluje, Aleksandra Krauze projektuje kostiumy, Magdalena Wosińska robi zdjęcia i jest gwiazdą Instagrama. Młode Polki podbijają amerykański świat mody i sztuki.

4. W zeszłym roku wszyscy mówili o jej głośnej książce "Najgorszy człowiek na ziemi". Teraz Małgorzata Halber wydaje komiks "Bohater" ze swoimi rysunkami, które do tej pory publikowała na Facebooku. Przeczytajcie wywiad, jaki przeprowadziła z nią Marta Krupińska.

5. Sebastian Karpiel-Bułecka tylko w ELLE opowiada o nowej płycie i nowej roli ojca.

6. Czy jesteś uzależniona od social media? Małgorzata Fiejdasz-Kaczyńska rozmawia z psychologiem Jakubem Kusiem o tym, kiedy przywiązanie do smartfona zaczyna być chorobliwe.

7. Czy czują się dyskryminowane, jak odnajdują się w Polsce, z jakimi reakcjami ludzi się spotykają - o tym Marcie Szarejko  opowiadają mieszkające w naszym kraju muzułmanki.

8. Giorgio Armani z Karoliną Kurkovą, Michael Kors z Alessandrą Ambrosio, Dries van Noten z Hanne Gaby Odiele. Wyjątkowa sesja projektantów z ich muzami specjalnie dla naszych czytelniczek na święta!

9. Wyszła za mąż, zmieniła nazwisko, rzuciła rolę w popularnym serialu. O zmianach w swoim życiu opowiada gwiazda naszej okładki aktorka Kamilla Baar-Kochańska.

10. Pracują przy największych sesjach i pokazach mody. O makijażu wiedzą wszystko. Tylko u nas najlepsze polskie makijażystki, m.in. Dariia Day, Agata Kalbarczyk, Eryka Sokólska, Patrycja Dobrzeniecka i Marianna Yurkiewicz dzielą się swoimi tajnymi trikami.