1. Bohaterką okładki marcowego wydania ELLE jest polska modelka Cleo Ćwiek, ulubienica polskich projektantów. W ELLE Cleo bierze udział aż w dwóch sesjach – prezentuje trendy na wiosnę w niezwykłej scenerii łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, a w dziale Uroda przekonuje, że w nowym sezonie rządzić będą krótkie włosy.

Cleo Ćwiek / fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik

2. Ciekawostki ze światowych wybiegów, najnowsze trendy, najmodniejsze wzory, kolory, akcesoria. Plus trendy w makijażu, pielęgnacji włosów, a nawet w… kulturze. Słowem – najbardziej kompletny i kompetentny przewodnik wiosna-lato 2019.

Trendy wiosna/lato 2019 / fot. Lucile Perron

3. Jesienią tego roku polska edycja ELLE będzie obchodzić 25 urodziny, jednak obchody tej okrągłej rocznicy zaczynamy już teraz. Zaprosiliśmy przed obiektyw 11 kobiet, które tworzyły nasz magazyn – od pierwszej szefowej działu mody do obecnych stylistek. Każda z nich prezentuje swoje ulubione trendy na wiosnę i opowiada, jak kiedyś robiło się modę, a jak wygląda to dziś.


Zawód: stylistka / fot. Adam Pluciński

4. Archiwa domu mody Christian Dior przy alei Montaigne to pilnie strzeżony świat prawdziwego luksusu. Przez dekady korzystał z nich każdy z sześciu następców Monsieur Diora. Wszyscy tworzyli historię słynnej marki. Nam udało się zajrzeć do środka - specjalnie dla polskiego ELLE archiwa te zostały otwarte. Co skrywają? Sprawdź w marcowym wydaniu. 


Tajemnice Paryża / fot. Adrien Dirand

5. Jak dbać o planetę i zmieniać świat? Żeby to robić, nie musisz przykuwać się do harwestera ani demonstrować górnolotnych haseł. Ważniejsze są codzienne wybory i styl życia nazywany LOHAS, czyli zgodny z naturą i z sobą. Na czym polega – sprawdź w najnowszym ELLE.


Ego ekologia / ilustracja Aleksandra Morawiak / Liquid Memory Collages

6. Niezależnie od tego, jakiego są rozmiaru, kształtu i urody, mamy skomplikowaną relację ze swoimi piersiami. Dziennikarka ELLE analizuje, co sprawia, że kochamy tę część swojego ciała, a co, że ją odrzucamy. I co się dzieje, kiedy wystawiamy je na widok dziewięciomilionowego miasta...


Moje drogie piersi / fot. Getty Images

7. Elektronika ma się troszczyć o nasze samopoczucie – obiecują producenci. Tylko czy aplikacje na smartfona i inteligentne bransoletki, opaski na głowę lub klipsy rzeczywiście mogą sprawić, że będziemy bardziej zadowoleni z życia? Sprawdzamy i pytamy ekspertów. 


Szczęście ze smartfona / fot. imaxtree

8. Być może kiedyś smartfony pomogą nam także robić „inteligentny” makijaż. Ale na razie w jego wykonaniu nic nie zastąpi pędzli. Jak je dobierać, jak używać i jak dbać? Przeczytaj krótką instrukcję obsługi. 


Mistrzowska aplikacja / fot. Marcin Klaban

9. Designerskie wnętrza, wyselekcjonowane ubrania, piękne dodatki i przedmioty z historią. Bez tłumów, za to przy kawie. Tak wygląda slow shopping i jest możliwy tylko w concept store’ach. Gdzie je znaleźć? W marcowym ELLE polecamy te najlepsze z całej Polski. 


W rytmie slow / fot. Robbie Cyron
 

10. Marcowe wydanie dodatkowo dostępne będzie w sprzedaży z aż 4!!! superdodatkami do wyboru: 90 dniowym dostępem do platformy muzycznej TIDAL, olejkiem NUXE, rękawiczką GLOV lub wodą termalną AVÈNE!

Zapraszamy do lektury!