1.    Bo ten numer wypada śpiewająco, w czym ogromna zasługa bohaterów okładek: wokalistki Julii Wieniawy i kontratenora Jakuba Józefa Orlińskiego sfotografowanych przez Lolę Banet. Julia opowiada o tym, że jest w ciągłej pogoni za tekstem, który potrafi uskrzydlać. Jakub nie rozstaje się podczas trasy koncertowej z notesem. Długo szukaliśmy w ELLE słów, żeby opisać dwoje tak różnych i fascynujących artystów!

2.    To pierwszy taki wywiad na naszych łamach, bo do tej pory  Magda Butrym, najpopularniejsza polska projektantka na świecie, której fanką jest m.in. Hailey Bieber – była nieosiągalna dla mediów. W ekskluzywnej rozmowie dla ELLE mówi o swoich planach, słabościach i marzeniach.

3.    Hip hop przeżywa właśnie drugą młodość, a swój styl zawdzięcza także raperkom. Piszemy o tych, które dodały mu finezji i seksapilu, w tym o Missy Elliot i Lil’ Kim.

4.    Nie mogliśmy przegapić premiery kolekcji Thierry Mugler dla H&M. Z tej okazji przypominamy sylwetkę projektanta i nowego dyrektora kreatywnego domu mody Caseya Cadwalladera.

5.    Maja Kleczewska, reżyserka m.in. „Dziadów”, które wzbudziły w Polsce kontrowersje, jedzie ze swoim spektaklem na Ukrainę. W wyjątkowym wywiadzie o sztuce, teatrze i wojnie mówi, że nie wolno zatracić swojej wewnętrznej busoli i pomieszać dobra ze złem. 

6.    Najnowsze wydarzenia, także ze świata filmu, literatury i muzyki – w tym rozmowę z Krzysztofem Gradziukiem, jednym z najlepszych europejskich perkusistów jazzowych –przeczytacie w dziale kultura.      

7.    Czy powszechny dostęp do erotyki ostudził namiętność? Zastanawiamy się nad tym z dr Agatą Loewe, psychoterapeutką seksualną. 

8.    Naga prawda w urodzie, czyli lista przedwakacyjnych hitów, dzięki którym będziecie pięknie wyglądać.  

9.    Co tak naprawdę oznacza „ekologiczny kosmetyk”? Śledzimy najciekawsze zmiany i zrównoważone inicjatywy w branży beauty. 

10.    Dlaczego warto zakochać się w Neapolu? Zobaczcie, jak (na korzyść) zmieniło się to miasto.