1. Okładka czerwcowego ELLE może być naszą wspólną okładką. Pomaluj ją, pokoloruj, dodaj swoje napisy, znaczki, emotikony, ulubione wzory i pokaż nam swoje ELLE! Oznacz odmienioną przez siebie, spersonalizowaną okładkę czerwcowego wydania ELLE i wrzuć ją na Istagram! Dodaj hasztag #elletogether. Wybrane kreacje udostępnimy światu!

 

2. Myślicie, że kiedy my siedzimy w domu nie powstają nowe trendy? Nic podobnego – wciąż pojawiają się ciekawe i inspirujące pomysły na modę a my śledzimy je dla was! Latem nosimy szalone kołnierze, klapki i rękawiczki! Jak już wreszcie wyjdziemy na ulice – zadajmy tam szyku!

 

3. Redaktorki ELLE, nasi przyjaciele i miliony kobiet na całym świecie odkryły na nowo ubrania domowe. Zapraszamy na pidżama party i przypominamy – wygoda jest ważna, ale nigdy nie zapominamy o dobrym stylu!

 

4. Ludzie, którzy tworzą modę są wyjątkowi. Przedstawiamy najciekawsze filmy o projektantach i twórcach trendów oraz niesamowitych kreacji. Ale nie tylko oni budują wizerunek mody. To także wszyscy, którzy ją fotografują. W czerwcowym ELLE najbardziej inspirujące fotografki mody z Polski.

 

5. Nic nie jest tak ponadczasowe jak moda „basic”. Białe t-shirty, cieliste i czarne bluzy to rzeczy, które nie przemijają. A teraz, przeciwnie, zyskują znaczenie. Przybliżamy historię lokalnego stylu basic i przedstawiamy najciekawszych jej twórców i producentów.

 

6. Już na początku pandemii wieszczono wielki kryzys w świecie mody i produkcji odzieży. Tak, zmieni się wiele, ale moda już nie raz radziła sobie z kryzysami a my przypominamy wam jak. Liczymy, że i tym razem, choć świat będzie inny – moda powróci. Tęsknimy za nią!

 

7. Kultura naszym lekiem na czas izolacji! Pokazujemy nowe seriale, poruszające płyty a także wybieramy dla Was nasze redakcyjne ukochane książki! Pokazujemy też co inne kobiety myślą o tej przymusowej zmianie życia. Jedne szukają pocieszenia w pracy, inne w bliskich, a jeszcze inne – w grupach na Facebooku.

 

8. W naszych pięknych sesjach przedstawiamy wam nowe, najmodniejsze odsłony denimu a także fantastyczne akcesoria, które są w stanie zmienić każdą stylizację.

 

9. Wiecie, że w odchudzaniu nie chodzi o odchudzanie? Owszem, kilka rzeczy trzeba zmienić, ale przede wszystkim... w głowie. Przedstawiamy wam mądre podejście do diet. I nie tylko do nich! Jakie jest najlepsze podejście do naszego otoczenia? Trzeba wypełnić je naturą… zielenią… Tak jak Marcin Tyszka. Jego mieszkanie jest piękną krainą palm.

 

10. Jak pokonać niedoskonałości skóry? Co zrobić w przesuszonymi włosami? Zasięgnąć rady redaktorek urody z miedzynarodowych edycji ELLE! One wiedzą co i jak. Jeśli zaś chodzi o design – tu poradzą polskie, ale już światowej sławy projektantki wnętrz. Poznajcie te niezwykłe kobiety na łamach czerwcowego ELLE.​