1. Tego lata miksujemy kolory, nosimy spodnie ¾, nie boimy się kontrastów, szalejemy z butami, do okularów dopinamy łańcuszki, szlafroków nie zdejmujemy przez cały dzień, a szorty nosimy na kilka sposobów: klasycznie, sportowo, w stylu safari lub boho.

2. Giorgio Armani – projektant, który zawsze stawiał na klasykę i jakość dziś jest wielką inspiracją dla świata mody.

3. Dokąd zmierza branża mody? Jak będziemy robić zakupy? Czy w przymierzalniach będą czekały kosmiczne awatary? Przyszłość dzieje się właśnie na naszych oczach.

4. O tym, czym dla kobiety jest sukienka opowiadają: Bogna Sworowska, Vasina, Justyna Chrabelska, Harel, Joanna Horodyńska, Karolina Kuklińska.

5. W pięknych sesjach mody odpływamy w marynistyczne żeglugi, chanelowskie wzory i obłędne, kobiece sukienki.

6. O tym, jak muzyka zmienia świat i jak wpłynęła na ich życie mówią: Daria Zawiałow, Mela Koteluk, Barbara Wrońska, Kasia Sienkiewicz, Urszula Dudziak, Natalia Grosiak, Karolina Czarnecka, Bovska i Reni Jusis.

7. Aktywistka Jane Goodall uważa, że lockdown jest dla nas szansą. Zobaczyliśmy siebie w nowym świetle, jako wspólnotę i to właśnie może dać nam siłę, by zmieniać świat na lepsze.

8. Uroda: dajemy się delikatnie smagać słońcu, rozpływamy się w kojących zapachach, medytujemy, odpoczywamy…

9. Wakacyjny horoskop na całe lato.

10. ELLE zaprasza w tym wydaniu redakcję ELLE MANA. W specjalnym, męskim dodatku Sebastian Fabijański w szczerej rozmowie o cierpieniu, które przekuł w muzykę, Mariusz Przybylski o długiej drodze do sukcesu i Robert Pattinson o problemach ze snem i tańcem.