Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów (4.05.2023)

Prequel serialu „Bridgertonowie”. Ślub młodej królowej Charlotty z angielskim królem Jerzym rozpoczyna historię miłosną, która odmienia londyński dwór. Bardzo wzruszający!

Matka (12.05.2023)

Jennifer Lopez tym razem nie w komedii romantycznej, a w kinie akcji. Świetnie wyszkolona zabójczyni wychodzi z ukrycia, aby chronić córkę, której nigdy nie poznała, przed okrutnymi zbrodniarzami pałającymi żądzą zemsty.

Black Knight (12.05.2023)

W dystopijnej przyszłości zniszczony przez zanieczyszczenie powietrza świat mogą uratować tylko Rycerze Mroku — czyli ekipa wyjątkowych dostawców.

Porady różowej brygady (12.05.2023)

Dołącz do Różowej Brygady w Nowym Orleanie, gdzie w nowym sezonie programu radosna ekipa pomaga ludziom w dokonywaniu pięknych metamorfoz.

Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie (16.05.2023)

Od szczytu sławy w branży mody po tragiczną śmierć — ten dokument ukazuje Annę Nicole Smith widzianą oczami najbliższych jej osób.

Fanfik (17.05.2023)

Między dwójką licealistów tworzy się intensywna więź, gdy wspólnie pokonują wyzwania związane z odkrywaniem i wyrażaniem swojego najprawdziwszego ja.

Na podstawie książki Natalii Osińskiej.

Wierne przyjaciółki (17.05.2023)

Dwie przyjaciółki, z których każda ma romans, wzajemnie dostarczają sobie alibi. Zaginięcie jednej z nich prowadzi jednak do rozerwania sieci kłamstw.

XO, Kitty (18.05.2023)

Nastoletnia swatka Kitty przenosi się do Seulu i do liceum nieżyjącej mamy, aby być bliżej swojego chłopaka. Tak zaczyna się nowa historia miłosna.

Syreni biznes (23.05.2023)

Zajrzyj do świata zawodowego mermaidingu, w którym pasja do pływania w stroju syreny przerodziła się w branżę wartą pół miliarda dolarów.

Dzień Matki (24.05.2023)

Kiedy syn, którego zostawiła w dzieciństwie, zostaje porwany, była agentka Nina musi znów użyć swoich zabójczych zdolności, aby sprowadzić go do domu. Agnieszka Grochowska w mocno zaskakującej roli. To trzeba zobaczyć.