TOREBKI NA JESIEŃ

Modne torebki w sezonie jesień-zima 2017/2018 obrastają kolorowym futrem, kwiatami 3D i metalowymi owadami. Shoppery i worki zdejmujemy z ramienia, zastępując je wielkimi bazarowymi torbami w wersji lux i kuferkami wyglądającymi jak klejnoty.

Latem nosiłyśmy koszyki do sukienek boho, jesienią zastąpimy je miękkimi dzianinowymi torbami na ramię haftowanymi wzorami rodem z Peru. Coś bardziej miejskiego? Modne będą plecaki – sportowe noś przewrotnie do eleganckich sukienek, a te minimalistyczne do marynarek i długich szlafrokowych płaszczy. Torebki do pracy? Do biura zabierz ze sobą eleganckie torebki długie jak jamniki.

W sezonie jesień-zima 2017/2018 modne torebki zrobią całą stylizację. Pamiętaj – nie tylko torebki Gucci, Chanel i Louis Vuitton ściągają spojrzenia. Nie zdziw się, jeśli na ulicy fotograf street fashion będzie polował na twoją torebkę Mango lub Zara a torebka Michael Kors kolejny rok z rzędu okaże się tą najbardziej praktyczną. Sieciówki mają w tym sezonie naprawdę wiele do zaoferowania. Znajdziesz tam skórzane torebki, torebki na ramię i małe torebki wieczorowe.