W Mediolanie hitem są sneakersy adidas Originals z logotypem Prada, ale to nie koniec ciekawych kolekcji ze świata mody luksusowej i sportu. Ogłoszono kolejny projekt, na który już ostrzą sobie zęby trendsetterzy i influencerzy, choć nie podano nawet, co pojawi się w sprzedaży. Jednak (chwilowy) mariaż obu marek robi ogromne wrażenie. Co wiemy o współpracy Gucci i The North Face?

Gucci łączy siły z The North Face. Szykuje się współpraca roku?

Na instagramie włoskiego domu mody możemy zobaczyć pierwsze teasery. Wynika z nich, że linia będzie stworzona w duchu sportów outdoorowych, a właśnie z takiego asortymentu słynie The North Face. Gucci zaprezentowało również wspólne logo. Jak podaje opiniotwórczy serwis WWD: "Gucci o The North Face potwierdziło współpracę, która w ciągu kolejnych miesięcy będzie celebrowała korzenie obu brandów." 

To pierwszy taki projekt, od kiedy Alessandro Michele jest dyrektorem kreatywnym włoskiej marki. Za to The North Face ma już na swoim koncie projekty z Supreme Sacai czy MM6 Maison Margiela. W lutym tego roku ujawniono pierwszą linię w duchu "fashion" o nazwie "The Black Series".  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gucci Official (@gucci) Wrz 23, 2020 o 9:59 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gucci Official (@gucci) Wrz 23, 2020 o 1:28 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gucci Official (@gucci) Wrz 24, 2020 o 12:58 PDT