O tym nazwisku usłyszymy jeszcze nie raz. Mowa o Teyanie Taylor, 26-letnie muzie Kanye Westa, która wystąpiła nago w jego teledysku do piosenki "Fade" (zobacz wideo >>). Czarnoskóra modelka może poszczycić się niesamowitą figurą - płaskim brzuchem i wąską talią, a przy tym zgrabnymi pośladkami oraz sporym biustem. Nie bez powodu to właśnie ona pojawia się na pokazach kolekcji "Yeezy", promując na sobie projekty rapera.

Zawodowo Teyana jest wokalistką, która na koncie ma album "VII" wydany w wytwórni muzycznej Kanye'go. Wschodząca gwiazda posiada również kontrakt podpisany z Pharellem Williamsem. Przed rokiem urodziła córęczkę Junie i udowadnia, że "można być superwoman nawet mając dziecko". Trudno się z tym nie zgodzić - bycie mamą nie przeszkadza jej w karierze, a wręcz czyni bardziej wiarygodną. Klucz do sukcesu? Jedzenie wszystkiego, na co ma ochotę i taniec. A nie, jak możnaby pomyśleć, restrykcyjna dieta. Jak mówi sama o sobie:

"Moja dieta pozostawia wiele do życzenia. Jem pizzę, smażonego kurczaka, makarony i niewiele warzyw. Ale za to tańczę! To sprawia, że czuję się i wyglądam świetnie."

Taniec jest uzależnieniem Teyany i sposobem na wymarzoną sylwetkę. Czy istnieje lepszy trening dla kobiety, który tak perfekcyjnie potrafi wyrzeźbić każdą część ciała? Ruszanie się w rytm muzyki dodaje gracji, poprawia humor i sprawia, że stajemy się bardziej zmysłowe. To na tańcu opiera się program treningowy artystki, który nosi nazwę "Fade 2 Fit". Prezentowane w nim ćwiczenia są rytmiczne i dynamiczne - idealne kardio!

Trening jest dostępny online na stronie fade2fit.com. Koszt przystąpienia do 90-dniowego kursu z Teyaną wynosi 49.99$ i obejmuje plan dietetyczny, harmonogram zajęć, ćwiczenia taneczne oraz "7 treningów w 7 minut". Jak przekonuje tancerka, program dopasowano dla wszystkich typów kobiecej sylwetki. W ciągu 14 dni można zrezygnować z udziału w zajęciach, a wtedy wszystkie koszty zostają zwrócone.