Czym jest strala yoga?

Strala yoga to praktyka, która zyskuje na popularności. I to nie tylko pośród joginów! Metoda ta została opracowana w 2008 roku przez byłą modelkę Tarę Stiles, wiążącą z jogą całe swoje życie. Czym Strala różni się od tradycyjnej techniki, wywodzącej się z Indii? Charakteryzuje ją wiele zalet - od głębokiego rozciągania, po dynamiczne ruchy, ćwiczenia oddechowe, trening wszystkich mięśni i relaks, połączony z dobrą muzyką. Już w pierwszej chwili po wejściu na matę zaczynamy odczuwać pozytywne wibracje oraz uczyć się, jak zaprowadzić balans pomiędzy swoim umysłem, a ciałem. 

Dlaczego warto ją praktykować?

Podstawowym założeniem Strala Yogi jest życie w zgodzie z otoczeniem i samym sobą. Ten wysiłek to lekarstwo na codzienny stres, pozwalające uzyskać wymarzoną gibkość! Pozytywna praktyka polepsza samopoczucie oraz relację z własnym ciałem. Dzięki niej łatwiej zacząć świadomie się odżywiać i zaakceptować swoje drobne wady! To świetny sposób na uzupełnienie sportowej rutyny - szczególnie dla biegaczy, czy tych z nas, które nie boją się podnosić ciężarów! Na zajęcia może wybrać się każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Co więcej, Stralę można ćwiczyć także w domu - korzystając z filmików instruktażowych na YouTube!

Gdzie ćwiczyć?

Strala Yoga pochodząca z Nowego Jorku zaraża swoją metodą cały świat. W tej chwili można ją ćwiczyć w ponad 20 krajach na świecie! Wykwalifikowani instruktorzy nauczają tej praktyki w słynnych klubach fitness i studiach jogi, a patronat nad nią sprawuje marka Reebok. Na darmowe zajęcia z joginką Karoliną Erdmann można się udać do strefy Reebok Pop Up Store w Złotych Tarasach w Warszawie.

Strefa Reebok Pop Up Store będzie funkcjonować do 3 września. Harmonogram treningów oraz wszystkich pozostałych atrakcji planowanych w ramach Reebok Pop Up Store publikowany jest regularnie na wydarzeniu na Facebooku. Treningi są darmowe, a aby wziąć w nich udział wystarczy się tylko zapisać na stronie.

Informacja i zapisy: https://www.facebook.com/ReebokPoland

Strala Yoga - godzinna praktyka zwiększająca elastyczność i pobudzająca metabolizm:

10-minutowa sekwencja na odchudzanie