Treningi "Ruszamy na maty! By ELLE Sport & Warsaw Pilates" to nasz zbiorowy quality me-time, podczas którego solidnie wzmacniamy mięśnie, ale w duchu slow. Pilates to system ćwiczeń, który wzmacnia mięśnie brzucha, pośladków, ud i pleców, przez co poprawia postawę ciała. Pozwala też się wyciszyć, bo wymaga 100% skupienia na tu i teraz. Stawia na jakość i dokładność, a nie na tempo. To świetny trening dla tych, którzy chcą na chwilę zwolnić i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Wierzymy, że treningi pilates to nie tylko sposób na smukłą sylwetkę, ale też przyjemność i pretekst do miłego spędzenia czasu z koleżankami w oryginalnych okolicznościach przyrody. Dlatego po sukcesie zeszłorocznego spotkania w Łazienkach Królewskich, znów wracamy do wnętrz Pałacu na Wodzie, lecz tym razem będziemy maty Joy in Me rozłożymy nie tylko w przepięknej Sali Balowej, ale i Sali Salomona.,,Royal pilates" poprowadzi niezawodna Iga Majewska (Warsaw Pilates). Będziemy ćwiczyć z obręczami (tzw. magic circle), które są dodatkowym wyzwaniem i urozmaiceniem podczas zajęć na matach. Oprócz wzmacniania mięśni brzucha, skupimy się też na udach, pośladkach, ramionach i plecach, dla których magic circle jest niezastąpionym asystentem ćwiczeń. Będziemy pracować w spokojnym tempie i bardzo dokładnie, a instruktorka wyjaśni każdy ruch i jego technikę od podstaw. Ćwiczymy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, aby z zajęć wyjść z uczuciem dopiętego gorsetu i wydłużenia. To uczucie jest zasługą unikalnego miksu ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, które w pilatesie wykonuje się przy optymalnym ustawieniu miednicy, klatki piersiowej i szyi.

Przy okazji tego spotkania mamy dla Was niespodziankę, dodatkową aktywność! Zajęcia Floor Barre® poprowadzi baletnica, choreograf, certyfikowana instruktorka floor barre®, Marysia Szymańska. Floor Barre® to nauka ruchu w zgodzie z własnym ciałem. Celem ćwiczeń nie jest wypuszczenie baletnic z sali, ale modelowanie pięknych ciał. Bo co jak co, ale ćwiczenia baletowe najlepiej wpływają na smukłość sylwetki i wydłużenie. To technika, która zebrała cechy baletowe i przeniosła je na grunt zdrowego ruchu. Lekcja opiera się na przyjemnym ruchu (pracujemy w zgodzie z anatomią ), za pomocą którego modeluje się ciało, zwalcza bóle i poprawia się sprawność ruchową. Ćwiczenia wykonuje się względem podłogi, według własnego ciała, według półkul mózgowych, według stawów to istna harmonia dla ciała i duszy. Zajęcia są dedykowane dla wszystkich, poziom open.

EVENEA

Startujemy we wtorek o godzinie 17:30!
Dla każdego uczestnika przewidziany jest upominek od ELLE i Partnerów wydarzenia.

Cena biletu: 60 zł

Limit miejsc: 12 osób w każdej grupie

Rozkład zajęć w poszczególnych grupach: 

To Ty decydujesz od jakiej aktywności chcesz zacząć swój trening!

Grupa A: 17:30 pilates,18:45 floor barre

Grupa B: 17:30 floor barre,18:45 pilates 

Planowany koniec obu grup ok. 19:45. 

* Podczas wydarzenia zadbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa i higieny. Kameralny skład grupy pozwoli zachować odpowiedni dystans. Na miejscu będzie można ćwiczyć na własnej macie, ale umożliwimy też skorzystanie z dokładnie i każdorazowo zdezynfekowanej maty Joy in me.
W przestrzeni prosimy poruszać się w maseczce. Maseczkę można zdjąć zajmując miejsce na macie, w momencie rozpoczęcia się zajęć. 

REGULAMIN

Instagram Iga @warsawpilates

Instagram Maria @mamabaletnica

Bilety na wydarzenie znajdziesz tutaj: