Wybór odpowiedniego treningu, przygotowanie, miejsce, towarzystwo, a w końcu ubranie - chociaż zwykle to, co mamy na sobie podczas ćwiczeń, wydaje się być najmniej istotne, to jednak trenerzy wielokrotnie przekonują, że "strój ma znaczenie". Przede wszystkim dlatego, że warto uprawiać sport w wygodnym ubraniu, które uszyte jest z materiału wspierającego wysiłek fizyczny i które nie krępuje ruchów. A co, jeśli można przy tym wspierać zrównoważoną produkcję i środowisko? 

To dlatego marka NAGO, która znana jest z prostych sukienek w naturalnych kolorach z EcoVero, miękkich bluz na zamek i spodni z bawełny organicznej, zdecydowała się uruchomić linię Athleisure wear. Najpierw założycielki wzięły pod lupę preferencje kobiet, a potem stworzyły sześć nowych modeli, w których uwzględniły legginsy, bikery, majtki z wysokim stanem, crop top, tank top oraz longsleeve, które można dowolnie ze sobą łączyć w zestawy. Na początek w czerni i koralu (w ciągu najbliższych tygodni mają się pojawić również inne kolory ubrań).

Biżuteria z wężem, czyli nowa kapsułowa kolekcja KOPI>>

Sprawdzą się tak samo podczas sesji pilatesu i jogi albo ćwiczeń na siłowni, jak i podczas poszukiwania komfortu we własnym domowym zaciszu. 

Kolekcji towarzyszy naturalna kampania, która powstała we współpracy z warszawskim studiem Stan Skupienia. Jego bohaterki to dwie instruktorki jogi - Maja i Olga, które wykonywały ćwiczenia przed obiektywem fotografa Mateusza Stefanowskiego.

Treningi dopasowane do nastroju>>