Chcesz zacząć trenować, a może potrzebujesz małej odskoczni od ćwiczeń na siłowni? Wypróbuj treningi grupowe. W tym tygodniu masz do wyboru aż trzy. Bieg Night Runners, trening z Ewą Chodakowską na Pepsi Arena oraz Reebok Women’s Fitness Camp na błoniach Stadionu Narodowego. Który wybierasz?

fot. facebook.com/CityNightRunners

Night Runners invade Warsaw vol. 80, czyli "Taniec Wolności"

Osiemdziesiąta edycja biegu Night Runners (tak, to nie pomyłka!) odbędzie się z okazji 25-lecia Święta Wolności w Warszawie. Tym razem trasa ok. 4 km w jedną stronę, będzie trochę inna. Grupa zamierza ruszyć o 20.45 spod Stadionu Narodowego w kierunku Podzamcza,  ponieważ o 21.30 przewidziany jest pokaz w Parku Fontann. 

Inicjatywa Night Runners powstała w Poznaniu, ale szybko dotarła do innych polskich miast. Do tej pory zorganizowano biegi m.in. w Krakowie, Katowicach, Zabrzu, Łodzi, Bydgoszczy, Płocku, czy we Wrocławiu.

Więcej informacji znajdziesz tutaj >>

fot. serwis prasowy

all in for #mygirls z Ewą Chodakowską

Już w sobotę na warszawskiej Pepsi Arena będzie miał miejsce grupowy trening z obecnie najpopularniejszą polską trenerką, Ewą Chodakowską. Oprócz masowego spalania kalorii uczestnicy spróbują także pobić rekord w największym, wspólnym ćwiczeniu. 

all in for #mygirls podzielono na trzy zajęcia: rozgrzewający "Dance", kondycyjny "Fitness" oraz relaksująca "Joga". Pierwszy z nich poprowadzi Ilona Bekier (Volt), a swoje układy choreograficzne zaprezentuje grupa Ladylicious. Środkowa część zarezerwowana jest dla Ewy Chodakowskiej. Potem odbędą się treningi z Lefterisem Kavoukisem i Tomaszem Choińskim. Jogę poprowadzi słynna Ashleigh Sergeant.

Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.bebio.pl

 

Reebok Women’s Fitness Camp

Dzień później na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się impreza dla fanek fitnessu. W jednym miejscu będzie można zobaczyć jak wyglądają treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki oraz ćwiczenia taneczne w rytmach house i hip-hop poprowadzone przez trenerów Les Mills i Reebok University.

Na Reebok Women’s Fitness Camp odbędą się także zajęcia poprawiające sylwetkę, wzmacniające mięśnie oraz rozciągające. Organizator przewidział również "treningi niespodzianki", a dla najbardziej wytrwałych uczestniczek zostały przygotowane nagrody, m.in. wyjazd na Super Saturday w Sztokholmie, czy Mercedes klasy A na rok. Między zajęciami będzie można pójść na warsztaty z Les Mills „What is HIT training?" oraz na spotkanie z fizjoterapeutą.

Bilet na wydarzenie kosztuje 59 zł. Więcej informacji znajdziesz na www.womensfitnesscamp.pl