Cieszymy się, że popularne sieciówki zaczęły produkować odzież sportową. I to nie tylko taką na zajęcia fitness, lecz również do uprawiania sportów ekstremalnych. Tak, jak robi to sklep Oysho, w którym, poza bielizną czy piżamą, kupimy kostiumy kąpielowe na surfing. Mowa o kombinezonach z neoprenu zakrywających całe ciało lub zabudowanych tylko do pasa.

Profesjonalna odzież do pływania wykonana przez hiszpańską markę jest praktyczna i stylowa. Kostiumy są uszyte z połyskującego materiału. Posiadają ciekawy krój i wygodne rozwiązania techniczne. W kolekcji znajdują się także buty do chodzenia w wodzie i pokrowiec termiczny na butelki. Akcesoria, które przydadzą się na surfurski wyjazd. 

Sporty wodne z roku na rok cieszą się większym zainteresowaniem. Surfing, wake, kite czy windsurfing to dyscypliny, które są ciekawym wyzwaniem i wywołują w ciele wiele endorfin. Co trzeba wiedzieć, zanim zacznie się je uprawiać? Na pewno warto wcześniej przygotować się do deski na siłowni lub jodze. Odpowiedni trening przygotuje ciało na wysiłek na wodzie. Kluczem do sukcesu są mocne nogi i ramiona. Dzięki nim utrzymasz równowagę na desce (dowiedz się więcej >>). Powodzenia!