Dziewczyny mają siłę! - Akademia Walki Kinowa

Akademia Walki ma długą, 12-letnią już historię. My usłyszałyśmy o niej od stylistki Magdy Jagnickiej, która wraz z trenerem Akademii, Sebastianem Skrzeczem, organizuje treningi Boxing Girls! Treningi bokserskie hartują ducha i wzmacniają ciało, a jeśli nie czujesz się dobrze z obecną wersją siebie to gwarantujemy: na tych treningach na pewno zrzucisz kilka kilogramów. Jak wskazuje sama nazwa jest to Akademia Walki, dlatego poza boksem znajdziecie tam wiele innych sztuk walki, m.in. Judo, Muay Thai czy Kickboxing.

Academia Gorila

Academia Gorila była z początku kameralnym klubem, jednak szybko się rozrosła. Już od 9 lat trenuje znanych sportowców i celebrytów. Akademia słynie z zorientowania na cel, świetnych trenerów i przyjaznej atmosfery. Nie bez powodu małpa z logo bardziej przypomina ciepłą maskotkę niż King Konga. Oprócz boksu możesz spróbować swoich sił w Muay Thai, MMA, Crossficie czy Wrestlingu.

Joga przy świecach - Yoga Beat Studio

Butikowe studio do jogi jest dobrym miejscem dla wszystkich, którzy potrzebują wyciszenia i kameralnej atmosfery. W każdym treningu możesz dopasować tempo odpowiadające Twoim potrzebom. Niektóre z nich kończą się niezwykle relaksującą medytacją! W studiu prowadzą różnorodne zajęcia sportowe, w tym pilates czy barre. Każda z aktywności w duchu slow life wysmukli ciało i oczyści umysł. Dodatkowo możecie nauczyć się trenować z użyciem drążków baletowych, ponieważ niektóre zajęcia są inspirowane baletem!

Joga w centrum mordoru - Nays Yoga

Nays Yoga to studio do którego powinien zajrzeć każdy zestresowany i zmęczony pracownik. Podładujecie w nim siły i oczyścicie umysł przed kolejnym dniem. Studio cieszy oko pięknymi dodatkami w odcieniu zieleni. Jeśli jesteście spragnieni natury to możecie wziąć udział w warsztatach i wyjazdach, podczas których poćwiczycie na świeżym powietrzu.

Taniec w chmurach - Levita Ballet

Skoro już mowa o balecie, jeśli chciałyście kiedyś zostać primabaleriną, pokochałyście ekranizację Czarnego Łabędzia lub po prostu czujecie wiele emocji przy podziwianiu baletnic, które tańczą niczym w chmurach, to nigdy nie jest za późno, żeby spróbować! Na zajęciach w Levita Ballet nikt nie pyta o wiek. Balet, tak samo jak każdy inny sport, może ćwiczyć każdy. Potrzebujesz jedynie wytrwałości i cierpliwości. 

Po pierwsze balans - Balance Studio

Balance studio oferuje zajęcia, które w ciekawy sposób łączą balet z fitnessem. Spędzisz w nim chwile podczas których nauczysz się przekraczać swoje granice. Dobra postawa wejdzie Ci w nawyk, a ciało uelastyczni się w mgnieniu oka. Radzimy wybrać się już teraz, po nowym roku wszystkie studia i siłownię będą pełne ludzi. Nie zapomnij o odpowiednim stroju do ćwiczeń. Najwygodniejsze będą te przylegające jak druga skóra i dobrze przepuszczające powietrze.