W ubiegłym roku Cara Delevingne została nową ambasadorką marki Puma (zdjęcia ostatniej kampanii >>). Modelka, uznana za współczesną ikonę mody, teraz pojawiła się w kolejnej odsłonie wielkiej kampanii "Do You". Idolka wielu z nas jest znana ze swojego unikalnego stylu, co wykorzystali właściciele sportowego giganta. Cara sama dobierała stylizacje do sesji, korzystając z asortymentu najnowszej kolekcji. Zaprezentowała na sobie odświeżony model butów "Aruba Blue" z zamszowymi wstawkami oraz Rocks the Basker Heart Denim w odcieniu "Twilight Blue". Na górę zarzuciła klasyczny top, zestawiając go ze sportową, ołówkową spódnicą.

Która modelka mogłaby sobie pozwolić na tak dużą ingerencję w kampanię reklamową? Gwiazdce dano szerokie pole do manewru. Jak wypowiedziała się w mediach o reklamie "Do You": 

"Tu chodzi o to, żeby znaleźć siebie. Fajnie jest podglądać styl innych ludzi i się nim inspirować, jednak by znaleźć własną, uszczęśliwiającą nas rzecz, nie powinno się podążać za tłumem."

W najnowszej odsłonie kampanii "Do You" Cara zapozowała dla Pumy z...pumą. Dziki kociak towarzyszy jej na zdjeciach, by podkreślać, że marka jest wierna korzeniom i mocno stawia na swoje kultowe projekty. Ten uroczy duet łączy w sobie niewinność, młodość, siłę oraz odwagę. Z takimi cechami ma nam się kojarzyć sportowy gigant.

Kampania ma promować produkty z linii Puma Sportstyle oraz Bodywear. Za jej wizerunek odpowiedzialna jest Rihanna, dyrektor kreatywna brandu. Cara Delevingne jest "liderką wśród silnych kobiet, które będą towarzyszyć jej podczas akcji, a są to: Mimi Staker, Olivia Boisson z Nowojorskiego baletu, Alexandra Wester i Tatjana Pinto, niemieckie lekkoatletki oraz Leilia Consuelo, Ortega Martinez i Lianma Flore Stable, kubańskie siatkarki." Inspiracją do powstania kampanii były słowa Rihanny: „Sama stawiam przed sobą wyzwania. Niczego nie robię dla kontrowersji. Po prostu żyję swoim życiem.”

Cara Delevingne w kampanii Puma "Do You" wiosna-lato 2017 - ZDJĘCIA >>